Öncelikle forumda yaratmış olduğum kirlilik için herkesten özür dilerim.

Dileyene alan adı+web host+tasarım bir arada isteyene yanlızca tasarımı

Demo

https://avalonuo.net/

isteyen arkadaşlarımın özel mesaj yoluyla iletişim kurmaları yeterli.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2011-11-21 20:40, 12 yıl önce)
Bu tasarıma para verenin aklına şaşarım. %99 LineAgeII sitesini editlemiştir.
bulsana bitane linage 2 bundan. ey allah akıl fikir dağıtırken tuvalette gezinen arkadaşım, wordpress temalarından bahsediyorsan onlar zaten ücretsiz dağıttığım ve altındada belirttiğim wordpresse uyarlanmış temalar. "yayınlarken demişimki: Bu tarz temalar stress web, dle gibi cms lerde sürekli yapılıp yayınlanıyor ve birbirine uyarlanıyor. bende neden wordpresse uyarlamayayım." cehaletine veriyorum.

Not: insan kabiliyetleriyle yetinmeli ciğer kedi hikayesinden uzak durmalı. küçüklüktür.
Kortez evlat büyümen lazım.
Ayrıca o tasarım dediğin şeye para verenin aklına şaşarım.Sana karşı bir zıtlığım yok ama cidden çok kötü.
Evlat falan diye konuşup insanın canını sıkma yaşın kaç başın kaç. ayrıca herkesin kendine göre zevki var.
osi : Kortez evlat büyümen lazım.
Ayrıca o tasarım dediğin şeye para verenin aklına şaşarım.Sana karşı bir zıtlığım yok ama cidden çok kötü.
Ön yargıların'dan kurtulmalısın, insanların yaptığı işleri beğenmemek en doğal hakkındır ama bunu bu şekilde belirtemezsin. Eleştirini yap fazlasına karışmaman dileğiyle.
Banned
-3
Tasarım güzel ellerine sağlık
html (css) + psd 100 tl - wordpress + psd 150
Çok mu fazla imaj var? Saldırıların hobi olduğu günümüzde, hedef haline gelen UO sunucularının web siteleri için DDOS a + kazandıracak kadar fazla gibi geldi. Hoş tasarım, alana hayırlı olsun.

Bi'de neden acele? Kokar mı bu fazla durursa ((:
öncelikle yorumlar için teşekkürler. "acele" kısmını ilgilendiren alan adı ve web host. henüz 2-3 günlük olduğu için yılından zaman kaybetmemesini istedim.
Çok fazla istiyorsunuz , amatör bir tasarımcı bakarak aynı tasarımı yapar 30 TL'ye cok rahat r10 sitesinde css'ci bulabilir.

Yinede hayırlı satışlar
100 Tl mi? sabah sabah iyi güldüm.Arkadaş ya çok akıllı yada biz çok salağız.Hadi yürü işine ya.

** Lütfen tahrik edici kelimeler kullanmayınız./Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-11-24 18:40, 12 yıl önce)
amaolmadisimdi : 100 Tl mi? sabah sabah iyi güldüm.Arkadaş ya çok akıllı yada biz çok salağız.Hadi yürü işine ya.

komik kısmını söyle eğer gerçekten komikse sana bedava.

sırf topic kasmak için yorum yapmyında bizde ağzımızı bozmayalım.

siz web tasarım işini ne sanıyosunuz çok merak ediyorum. 20-30 tl'ye tasarım falanmı bekliyosunuz. basit bir logonun bile fiyatı 400-500 tl den başlıyor.
kortez :
amaolmadisimdi : 100 Tl mi? sabah sabah iyi güldüm.Arkadaş ya çok akıllı yada biz çok salağız.Hadi yürü işine ya.

komik kısmını söyle eğer gerçekten komikse sana bedava.

sırf topic kasmak için yorum yapmyında bizde ağzımızı bozmayalım.

siz web tasarım işini ne sanıyosunuz çok merak ediyorum. 20-30 tl'ye tasarım falanmı bekliyosunuz. basit bir logonun bile fiyatı 400-500 tl den başlıyor.

istediğin fiyata güldüğümü yazmışım.Evet evet haklısın 400 500 tl.
Bu tasarım profesyonel bir tasarım olmadığı gayet açık ve ona rağmen sen bu tasarıma 100 lira dersen alıcı bulucağını hiç sanmıyorum r10.net veya herhangi bir web master sitesinde bu tasarımdan cok daha iyisini 20-30 liraya yaptırabilirsin diğer arkadaşlarında dediği gibi hatta artık coğu ultima online platformu hazır temaları kullanıyor gayette güzel temalar kullanıyorlar ben pek satabiliceğini sanmıyorum tasarımı. Herşeyden ziyade ücretli satılan joomla ve wordpress temaları bile ki çok güzel olanlar var aralarında $30 $40 dolarda satılıyorken.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.