zagor,fearsome,bycomrade iyi dinleyin:

dünden beri giremiyordum şimdi gördüm.Olm siz sipastikmisiniz? Adam gibi oku şunu ne yazdım ben bunları nerden öğreniyorlar merak ettim kalkıpta linki ver demiyorum varmı öyle bişi yada nerden öğreniyorlar diye merak ettim.Ayrıca 2 yılda hazırlananlarıda gördük milyon tane bug çıkıo die,Bak benim serverıma gel en fazla 5 bug bulursan ben bu işleri bırakıcam.Yıllarıdr bu işlerle uğraşıyorum bikaçta bişi bilelim artık
ilk önce adam gibi hitap et olmayan aklını alırlar ilerde bu şekilde hitap etmeye devam edersen ona buna ikinci olarak neden kendini ispat etmeye çalışıyorsun gel bug bulursan bırakırım bu işleri falan umrumda değil ki ne sen ne projen ben genel olarak yorumumu yaptım senin yada x kişinin sunucusu beni hiçmi hiç enterese etmez kaldı ki bu usluplu birinin sunucusunda ne oynarım ne bulunurum oynayanlarıda vazgeçirmek içim elimden geleni yaparım
berkanu ben senin hitabını hiç üstüme almıyorum.Çünkü ben soruna endirek cevap verdim.Böyle bir döküman yok.Bulamazsında. Binlerce çeşit speed var ama hepsi aynı işi yapıyor.Bunların ne yaptığını bulman lazım. Speed programları ne yapıyoru bulursan dört basamaklı merdivenin ilk basamağını çıkmış olursun.İkinci basamak algılamak, üçüncü basamak connectorsuz girişi engellemek, dördüncü basamakta connectorunu korumak.
Sxe hergün versiyon çıkartıyo ama bana vızzz:D Aha buda ispatı:DAdminin yanda yaptığı yelle dikkat edin:D

not:Sadece deneme amaçlı giriyorum ezik serverlarda açıyorum sadece:D

tamam beyler gerçekten cıvıdı konu inanan inadir inanmayan inanmayan inanmaz.
Connector <> Koruma
O kadar kod verdik yine kimseye yaranamadık o koyuyor adama :) neyse iyi geceler

buraya bak source code var..
Tamamda bunlar hiç bir işe yaramıyorki?
farkındamısın bilmiyorum hangi zamanda yazılan connectorler ;) senin vb yi bilmediğin zamanlarda yazılmış olmasın bunlar ? yaptığın projenin uo element midir nedir herneyse tasarım olarak fark ettin mi bi world dosyasından farkı yok ve nemesis bilmem hatırlarmısın Leon Jade sana tanıdık gelirmi. Sunucularda seerlık istediğin zamanlar ve şimdiki zamanlar... "Boynuz kulağı geçer diye bi laf" vardır işte o hesap neyse eyv millet adam yerine koyup verdiğim kodlar için.
* Hiç kimse anasının karnından programcı olarak doğmadı.
* Eğer kendini geliştirmezsen boynuz boyunuda geçer.
* Ben sana karşı bir saldırı niteliğinde bulunmuyorum sadece hiç bir connectorun multi threading yapmadan bir işe yaramıyacağını belirtiyorum
* Ben bir tasarımcı değilim , Ben son 3 senedir visual basic biliyorum ve vb ile ugraşmıyorum artık.
* Ve burda bahsedilen senin kodların falan değil , Güvenlik sistemi denipde daha algoritmanın A sını bilmeyip Api hooking bilmeyip para ile iş yapann insanlardır.
Nemesis[Berq] : Tamamda bunlar hiç bir işe yaramıyorki?

1. Dediğin laf ortada, bunlar hiç bir işe yaramıyor ki ? 
      Sende bilirsin ki Berk zamanında benim yaptığım sistemler işlerdi uo da Nedra,Neon bunlara sorabiliriz n-proje ekibi ;)
2. Vb güzel bi dildir fakat fazla kafa yormadan bırakman gerekdiğini düşünüyorum. 
      Çünkü artık c++ / asp.net / c# zamanı. Ben şu anda php yi bırakmayı düşünüyorum.
3.  Api bilmeyen adam zaten kendini belli eder yazdığı kod ortadır.
     Yazdığı sistemde class da modul de zaten açıklar kalmıştır.
4. Kimse anasının karnından programcı doğmadı.
    Ama kimse yemek yediği tasada tekme atmamalı bence.
İnan seni hiç hatırlamıyorum hangi sunucuda çalışdık ? Çağın ( Nemesis ) ile karıştırıyo olma beni?
Nemesis[Berq] : İnan seni hiç hatırlamıyorum hangi sunucuda çalışdık ? Çağın ( Nemesis ) ile karıştırıyo olma beni?

Çalışmadık zaten sorun orda ;) bundan 5 sene öncesini inan hatırlamıyorum ve hatırlamak da beni yoruyor çünkü boş senelerdi çocukluktu :) 16 yaşında bi çocukduk o zamanlar.
İşin kısacası sorun senin kodlarında değil sorun connector mantıgının yanlış kavranmasında. Güvenlik programı yapılacaksa bu visual basicle yapılmamalıdır. C++ - C en idealleridir. Yada perl , basic. C kullanımında eğer araya assemblyde yazılan paket koruma fonksyonlarıda eklenirse çok sağlam bir connector yapılabilir ama sorun şu connector bi işe yaramıyor.
Delphi 6 kullan kod bankasını ve full versiyonunu heryerde bulabilirsin ve dersleri de online olarak verilmekte.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.