Merhabalar

Önümüzdeki ay açmayı düşündüğüm Ultima Online Sunucusu için connector yaptırmayı düşünüyorum.

İstediğim connector özellikleri şunlardır.

1- Kesinlikle oturum multisi ve multi garantisi istiyorum
2- İstediğim bir mul dosyasını istediğim zaman güncelletebilme özelliğinin olmasını istiyorum
3- Connectorde online player sayısının gösterilmesini istiyorum
5- Connectorde web siteye, forumlara, kayıt olmaya yönlendirilebilecek işlevler olmasını istiyorum.
4- Connectorde haberleri duyabileceğim bir metin kutusunun olmasını istiyorum
5- Connectoru yapıp sen sağ ben selamet demek yok.Connector ile ilgili bir problem oluştuğunda destek almak istiyorum.
6- Kesinlikle istemediğim birşey görev yöneticisinin kullanılmasını engellemektir.Bu konudan çok şikayetçiyim ve oyuncular çok şikayetçi olmaktadır.Bir problem yaşandığında görev yöneticisini açamamak hiç hoş değil.
7- Speed, teot önlemlerine gerek yoktu.
8- Az Cpu yemesini istiyorum.

Fiyatları ve Referanslarınızı özel mesaj atarsanız sevinirim. Ben referansları inceleyip beyendiğim connectoru yapan kişiye messenger adresimi özel mesaj atacağım.Fiyat konusunda oldukça esneğim.Bu konuda bir problem çıkacağını zanetmiyorum.
hmmxD
bu sıralar cok ucuzladı bedava nerdeyse:)
atacker : bu sıralar cok ucuzladı bedava nerdeyse:)

Pardon beyfendi fiyat ön planda olan birşey değil.Yaptırmak istiyorum ve bunun için referanslı birisini arıyorum ;-)
atacker : bu sıralar cok ucuzladı bedava nerdeyse:)

Arkadaşımız kalite için parayı gözden çıkamış :) İnş istediğiniz özelliklerde connector yapanı bulursunuz.
o arkadaş derdimi biliyor .. dert etme
Hala bir iletişim gelmedi. Şaşırdım :huh
Özel mesaj attım
Mesajınızı aldım ama referans ve fiyat yok.Referansınızı görmem gerekiyor.Referanstan kastım bir sunucunun kullandığı mevcut bir örneği.
Open Source Yazarsam 1.500 ytl alırım.
Yuhh! Sanki ofis yazılımı kodluyorsun...:no
Nemesis[Berq] : Open Source Yazarsam 1.500 ytl alırım.

Ohaa :D
fiyat neyse vermeye hazırmıs madem yoluncak kaz gözüyle bakıo millet de işte fgnpdfg
Open Source yazılım fiyatlarından sanırım haberiniz yok?
Nemesis'in dedigi dogru opensource olursa fiyatlar artar çünkü adam size koduyla beraber veriyor yani istediginiz zaman istediginiz gibi duzenleyip baska kisilere de satabileceginiz sekilde :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.