epic fail
kaç yıllık bir tasarım bu bilirmisin sen? Başlıkda resmi ilk anda ben yazıcaktım link ama arkadaşlar vermişler :). Tasarım denilen şey photoshop, ıllustrator vb. gibi programlara çizimi ve efekleri yapılarak daha sonra css ve html dökülmesidir. Php, asp vs. gibi dillerle dinamik hale getirilmesi kodlamadır. Kendini bu kadar küçük duruma getirmene hiç gerek yok. Zaten eklediğin kodlar (Lai üyelik sistemi, top10, son ölümler) hazır php kodlarıdır ve u-s sitesine arama yapıldığında kolaylıkla bulunabilecek sistemlerdir.

Teşekkürler.

/// Konuşmana biraz daha dikkat edersen seviniriz. Qnd

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2011-06-16 17:06, 12 yıl önce)
yarın öbürgün akasha yerine yurnero void vb. dota hero nickli yeni bir şahıs görmemiz kuvvetle muhtemel :D
Konuşma üslubunu senden öğrenecek değilim güzel kardeşim herkes kendi konuşmasına özen göstersin. Yetkini gereksiz yerlere kullanıcıların postlarını edit yaparak ego yapma.
Akasha : Üzücü olmasıyla alakası yok.Bu sitede gordugun bir php kodlamayı soylermisin?Soyleyemezsin çünkü yok.Php kodlama yaptığım için tasarımı bana ait dedim.Top10,son öldürülen kişi,Lai uyelik sistemi,otomatik yapılan turnuvalarda kazanan sıralaması vb kodlama.

Ozaman bu senin yaptığın tasarım değildir. Biz "Web Developer, Web Desinger, Web Master" lar olarak (artık ne demek istersen) şöyle bir cümle kurarız bu tarz olaylarda.

Tasarım xxx Kişiye Aittir.
Programlama ve/veya Kodlama Bana aittir.

veya tasarım üzerinde düzenleme yaptıysan;
Tasarım XXX Kişiye Aittir. Düzenleme bana aittir. Şeklinde bir hitap şekli kullanırız. Eğerki sen php kodlama bildiğin halde bu hataya düşüyorsan söylücek söz bulamıyorum. Arkadaş gerekli linki vermiş çokta güzel yapmış ellerine sağlık @Ronx.

Ayrıca Bende bi link vereyim https://tinyurl.com/3hbvcb9

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2011-06-16 23:39, 12 yıl önce)
Xandra : Konuşma üslubunu senden öğrenecek değilim güzel kardeşim herkes kendi konuşmasına özen göstersin. Yetkini gereksiz yerlere kullanıcıların postlarını edit yaparak ego yapma.

Apache misin? diyerek bi kullanıcıya hitap edemezsin, egolarımı aşalı baya bi zaman oldu, konuşma üslubunu sana ben değil aile büyüklerinin öğretmesi gerek, benim ki sadece sana bi uyarıydı.
Gecenin bir vakti birden çok işle ilgilendiğim için benden kaynaklanan bir hata oluştu.Aslında ben orda kodlama demem gerekirdi.Bu hatadan dolayı kusura bakmayın.
Saygılarla.
eide sizin eklediğiniz resimdede php kodları yok php ile alakalı işi göremedim ben
aldığım 2 resim vardı index.php dosyasının yerine index.html dosyasının resmini attıgım için gozukmemekte.Bu konunun daha fazla uzamasını istemiyorum konuya kilit atabilirmisiniz.İnanmayan olursa özel mesaj atıp kodları isteyebilir kodların bi kısmını atmak suretiyle verebilirim.
Qnd :
Xandra : Konuşma üslubunu senden öğrenecek değilim güzel kardeşim herkes kendi konuşmasına özen göstersin. Yetkini gereksiz yerlere kullanıcıların postlarını edit yaparak ego yapma.

Apache misin? diyerek bi kullanıcıya hitap edemezsin, egolarımı aşalı baya bi zaman oldu, konuşma üslubunu sana ben değil aile büyüklerinin öğretmesi gerek, benim ki sadece sana bi uyarıydı.

Sen bana uyarıda da bulunamassın dostum. Egolarını aşamadığını birebir ben kendimden biliyorum güzel kardeşim. Yaşını bir ay 28 yapıp bir ay 24 yapıp bir ay 21 yapmaların her konuya kilit atmaların vs. vs. neyse konuyu saptırmayacağım gereksiz polemiğe girmiyeceğim herkes haddini bilecek yalnız. Akasha dostum sende lafıma alındıysan kusuruma bakma lafın gelişi kullanılan bir kelime.
Web üzerinde forumdaki bir tartışmada alınacak yada kırılacak değilim.Sen beni tanımıyorsun ben seni.Tanısan zaten böyle bir şey demezsin.Gecenin bir vaktine kadar hem php kodlama hemde c++ ile ugrastım.Uykulu iken bir çok hata yapmışım bu basit hatalara bakıp gülüyorum sadece.Örneğin kodlama yerine tasarım yazmak ve php dosyasının resmini atmak yerine html dosyasının resmini atmak gibi.
Xandra o kuralları uyguluyor. Ve yetki verildiyse uyarıda yapabilir konuyu kişisel olarak algılama. Eğer bunla ilgili herhangi bir sorunun var ise bana ulaşabilirsin.

ayrıca konu kitlenmiştir.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.