arkadaslar yeni kulaklık almıstım geldıgınde iyi calısıyodu ama ayarladım oynadım biraz. sımdı ses yankılı derinden gibi gelio müziklerde her yeri denedım yapamadım ne yapabilirim yardım edermısız
Saatin orada duran ses ayarını sağ tıkla ses özelliklerine gel orada hoperlör ayarları var oraya gir orada ses sağ ve sol ayarı var 1 tanesini en sağ 1 tanesini en sola getir...
gerek kalmadı onu hallettim sistem geri yükleme ile tesekkurler ama sımdıde kulaklıktan ses geliyor fkt ses gitmiyor ses kaydı falan yapamıyorum bunu nasıl çözebiliriz?
Mic ayarların kapalıdır ses denetiminden aktif et.
Hımm. Ses kartın realtek se başlat çubuğu saatın yanında simgesi vardır. yoksada c/programfiles/realtek *.* klasöründen simgesine tıkla ve orda off simgesi vardır hani şu tv kumandalarında oluyorya (: ona bir tıkla lütfen.
ikinizede tesekkurler gene baya karıstırdım ayarları sonunda oldu inşallah baska bi yeri bozmamısımdır :)
Cylunsar : ikinizede tesekkurler gene baya karıstırdım ayarları sonunda oldu inşallah baska bi yeri bozmamısımdır :)

Walla bencede bozma bu saatde kafa pek fazla çalışmıyor (: yardım edemeyiz artık herhalde :D:D
şimdilik bi sorun yok hayırlısı :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.