ps 2 almayı düşünüyorum ama konsolun ve oyunların fiyatları hakkında hiçbir fikrim yok anlayanlar yardımcı olabilir mi nerden alıyım 250 liraya buldum bir yerde ama uygun mu sizce ?
Adept
4.3
Konsolu ikinci el cok daha iyi bir fiyata bulursun.
Oyun fiyatlari orjinal oyun fiyatlari gibi iste.
orjinal oyun fiyatları ne kadar ki xD ikinci el yaklaşık ne kadar ayrıca sony 99 dolar oldu ps 2 falan haberi çıkmış bu sadece amerikada falan mı ?
bende almayı düşüyordum ama arkadaşım ps 2 nin oyunları artık çıkmıyor dedi almadım :d
yok baya oyun çeşitliligi var narutonun oyunları var özellikle de oyun fiyatları ne kadar yaklaşık bilmiyorum :S
Ps chip li ise 5-10 lira arası kopya oyun alabilirsin .
degilse ?
deilse orjinal alıyosun oyunları . p3 al p2 alcağına parana yazık olur bence ps4 üzerindede çalışıolar zaten . ps3 üde kırdılar yakında çiplileride çıkar
dedigm gibi ps3 750 lira + bi oyunu 120+ denizli gibi bir yerde oyun bulmak da zor ps3 alamam yani.
Gilbertt : degilse ?

Değilsesini bilmiyorumda 50 üstüdür. Ama chip taktırırsın okadar pahalı bi olay değil ondan sonra kopya oyunla takılırsın.Taki ps3 eskiyene kadar bi süre sonra oyun çıkarmamaya başlıycaklar yeni ps4 ps5 gelince =) Zamanında yurt dışından ilk ps1 almıştım paso oyun alıyodum cıkıyodu her yıl nba 99 nba 200 vsvs sonra 2 çıktı bi kaç sene sonra ps1 e oyunu durdurdular =)
sorun degil ya ps2 için zaten yeterince oyun var xD
Ps2'yi naruto oyunları için alıyorsan youtubede incelediğim kadarıyla pek bir oynanabilirliği yok fakat ps3 oyununu oynadığım kadarıyla oynanabilir maksimum hele ki yanında bir arkadaşın varsa tadından yenmez
tşkler ikinize de.
Kesinlikle Ps-3 alma derim. Bence Wii'lere bak =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.