Ttnetin bildiğiniz üzere laptop kampanyası var ;

https://www.ttnet.com.tr/web/236-2322-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/ttnet_bilgisayar_kampanyasi

Bir arkadaşım bahsettide sınırsız internet alıyormuşsun 6 ay 15 tl sonraki aylarda 41 tl ödeyeceksin laptop alabiliyormuşsun.
Sadece 3 yıl ttnete bağlı kalman gerekiyormuş.
Ben zaten kaç yıldır sınırsız internete 49 veriyorum bu kampanyaya girip laptop sahibi olsam nasıl olur?
Bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilirmi?
Saygılar
bu şu demek 3 yıl boyunca ttnette kalacaksın ve 30 ay boyunca 49 tl ödeyeceksin buda 1350tl yapar, bilgisayar+internet için iyi para ama hızı kaç bunun? ileride ücret arttırımı söz konusu olabilirmi? eğer kullanmıyıcam diyip vazgeçersen bütün parayı peşin ödemek zorundasın bu da var ve bu sabit hızınla 3 sene boyunca idare ediceksin anlamına geliyor bu.
Novice
12.5
@05

Çoğunda haklısın ancak sanırım bu kampanyada internet ayrı paket olarak sunuluyor.Yani sabit hızını değişme hakkı kendisinde bulunacaktır.3 yıl olayı ise gerçekten can sıkıcı bir olay ancak eğer Uydunet veya Tellcom girme gibi bir şansın yoksa diğerleri zaten TT alt yapısını kullanıyor.

@HP-Nexiel

Ben yanlış anlamadıysam internet ve bilgisayar parasını toplayıp veriyorlar.Yani ikisi birden 41tl değil sanırım.
Adept
4.3
ileride ücret arttırımı söz konusu olabilirmi?

Olmaz. Sözlesme yenilenmedigi sürece ücret istenildigi gibi arttirilamaz.
laptopun özellikleri çok düşük geldi bana
Hp - Compaq'larda ısınma sorunu var diye biliyorum bi kaç arkadaşım almıştı memnun kalmamışlardı ancak kampanya iyi gibi tavsiye ederim.
Kampanya güzel bende katılmayı düşünüyorum ancak 444 03 75 müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum :D
Kampanya stoklarla sınırlı olup, TTNET Kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Bir dizüstü pc içinde 3 yıl boyunca ellerin kelepçeli bir şekilde bağlı kalmakta insanı herhalde sıkar. Her ne kadar ttnet kullansamda ve aylık bu rakamın 2 katı para ödesemde, böyle bir kampanyaya katılmam. Sonuçta yarın öbürgün ne olacağı belli değil.
Maalesef öğrendimki net faturasına dahil değilmiş milleti kazıklıyorlar gene...
Nasılmış tam açıklar mısın benimde alma gibi bir düşüncem vardı çünkü..
Novice
12.5
Ardıl çok basit yahu ilk linkteki fiyatlar sadece bilgisayarın aylık parası.Bunun üzerine internet faturanı ekliyorsun.
Aynen kullandığın kadar ödüyorsun :asik2 Yani beklemeyin hiçbir firma kendisini zarara sokcak bir işe atılmaz.
Bak şimdi zekiliğe bak ben 49 tl internet parası ödüyorum o dandik laptopu alsam

Net faturam : 49 tl
Laptop : 41 tl
Toplam : 90 tl
Ve 3 yıl boyunca ttnet ten internetimi kapayamayacağım koşula bak
hemde takır takır laptopu ödeyeceğim milletin gözünü boyuyorlar hiçbişe yok yani
Novice
12.5
HP-Nexiel o kadarda abartmaya gerek yok.Kredi kartı olmayan ve taksitli bilgisayar almak isteyenler için bence gerçekten güzel bir uygulama.
Verdikleri laptoplarda ısınma sorunu var sanırım çoğu kişiden şikayet duydum bilemiyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.