Arkadaşlar dün bir oyun sitesinde dolaşırken pcye virüs girdi ve sonunda pcmi şu hale getirdi .Yardım edebilir misiniz?

win32 nin içindeki o dedikleri dosyaları sil ?
win32 nerde
o dosyalar gizlidr sen gizliden çıkarıp bulucaksın.
Abi tam yolunu söleseniz ya bulamadım bir
Azuhaha bu virüsün ismi İE.antivirüs bende Fix programı var yollardım ama PRogramı yapan arkadaşa sormam lazım bunu pcnden silmen icin F disc yapman gerekiyor .. Format atarsan sadece 1-2 aylığına ertelemiş olursun Koaly gelsin xD
Şuanda ortada gülücek birşey göremiyorum doğrusu.Yardım istedim başka birşey istemedim
ehehe win32 diye bir klasör yokki. o virüsün işletim sistemi gibi bişeydi sanırım mesela : Win32.Jeefo virüsü felan gibi.
ya arkadaşım onadn kurtlmanın tek yolu ya cok sağlam bi fix programı yada Fdisc yapman ;-) Leptop Olmasa HDD yi deiştir dicem ama Leptopta biraz masraflı olur ( leptop oldunu nerden biliyon deme pc den az anlayan birisi sağatin ynndaki Batarya işaretinn ne anlama geldini bilir )
Pandayı dene OnLine scanner..
Xariyla virüs daha öncedende kendi masaüstü bilgisayarımda bulunmuş virüsle benzer bir özellik gösteriyor ve anladığım kadarı ile bu bir trojan spyware veya adware türü programlarla yapılabilir kaantimce ama anlamadığım için geldim sordum sizlere.
Ya arkadaşım Sana Kolay Gelsin Ama Benim Dediğim Virüs İse Biraz Zor Yaw
Evet sorunu çözdüm tam tahmin ettiğim gibi sahte spyware virüsleri ile bulaşan birşey imiş ve Arovax AntiSpyware ile temizlemiş bulunuyorum aynı sorunu yaşayanlar için Arovax AntiSpyware programını indirin.Kolaymış niye bu kadar kastı isem.

Bu konu Ali3n tarafından düzenlendi(2008-08-24 22:10, 15 yıl önce)
Yüklerken Çalıştır Diyosun Bir CMD ekranı geliyor ve laps virüs girdi Eğer bu virüsten bahsediyorsan Bu cok Enteresan birşey FDİSC yapmadan gitmiyor ama Vita Orginal Kullanan arkaşlara verilen Bi Anti Virüs Programı Bunu Fixliyor
Alakası yok sahte spyware [ trojan ] yazılım girmiş Arovax AntiSpyware ile temizledim gitti.Yani dediklerinle alakası yokmuş :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.