Öncelikle merhaba,
Siz değerli r10 kullanıcıları'na bu paylaşımı hazırlamak istedim.
Öncelikle belirtmek isterim ki hatam olabilir sonuçta hepimiz insanız hatam varsa belirtirseniz onu da düzeltiriz.

Bilgi paylaşınca güzeldir.

FreeBsd:

İso Tanıtımı:
Ön Ayarlar:
Disk Oluşturma:
Kurulum:

Windows:

Linux için:

İyi Günler Dilerim.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2011-07-12 02:41, 12 yıl önce)
Güzel bir döküman tebrikler
Paylaşım için teşekkürler, çok fazla görsel olduğu için postu düzenledim. Elinize sağlık..
yazıların daha iyi okunabildiği screen shotlar olsaydı iyi olurdu ve eklemediysen dökümanlara da ekle ciciş. hazırladığın için sağol.
Teşekkürler.
TurkGame : Öncelikle merhaba,
Öncelikle belirtmek isterim ki hatam olabilir sonuçta hepimiz insanız hatam varsa belirtirseniz onu da düzeltiriz.

İyi Günler Dilerim.

Alıntıladığınız yazınızı düzenleseydiniz biraz keşke =) R10 değil burası =P
Aradhell :
TurkGame : Öncelikle merhaba,

İyi Günler Dilerim.

Alıntıladığınız yazınızı düzenleseydiniz biraz keşke =) R10 değil burası =P

Yazı sanırım alıntı değil, sadece r10daki yazdığı bir dökümanı sanırım buraya eklerken düzenlememiş. Yazı o kişiye ait ki bnkz. https://www.r10.net/dedicated-amp-co-location/881239-vmware-esxide-vds-kurulumu.html
Yazı ve dökümanların tamamı bana aittir.R10 daki attığınz linkteki Yazı da benim tarafımdan yazılmıştır.

İyi Günler.
Ben de zaten bknz. "yazınızı" demiştim, başkasının olduğunu iddia etmedim ki hemen bir saldırı.
Saldırı değil yanlış anlamayın.

Fakat alıntıladığınız yazınızı demek ordaki yazınızı anlamı çıkmıyor sadece, burdakide yazısı olduğuna göre alıntıladığınız yazınızı dediğinizde bu sitedekinden bahsettiğiniz anlamı çıkıyor. Yanılıyormuyum ? Amacım kimseyi savunmak veya size laf etmek değil. Kaldıkı beni ilgilendirmez. Sadece yanlış anlamayı düzeltmek istedim.
Amacım kimseye saldırı yapmak ya da zedelemek değil.Leqendary iyi açıklamış.Amacım sadece yazının alıntı olmadığını benim yazdığımı bildirmek.

İyi Günler dilerim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.