katılabilirsin yavrucum ben izin verdim :)
Master
59.2997
tortuga : cvp vercek biri varmı şu ssoruma

yalnız en az 3 foto istemişsiniz yapım aşamasındna ama been onceden yyaptıım şeyle katılmak istyiyorum konaydayım anca arkıma verdiim için onceden staticlerini ss almasını istiyicem ve katılıcam... Yapım aşamasıyla ilgili o yusden ss veremiyicem. ama genede katılmak sitiyorum.. map static vb o kdar yaptım ama malesef yapım aşamasından ss im yok. Avatara uyumlu harita yapmıştım. staticlerdede şehrierli kuruyodum. Kuzey Su Ulusuna yaptığım şehirle katılmak istiyorum... Ama yaparken zamanında malesef ss almadım =) kabul ederseniz katılmak için başvurucm

Kurallar sabit değiştirilme yapılamaz.
ßen o dan harita yaptım yeni bitti bunu nasıl gostericem?
ama gene ben yaptım =( items. wsc ler var elidme ama tüm bi world de calıtşıım için oranın yarı hali yok elimde. ama başka yerlerin var mesela GUNEY SU kabilenini basigns kalesinin ateş ulsuunnu vb fln eklenmiş hallri var kabul etseniz ne kaybedersiniz ki ? =) Sunucumuz için katılıcam =) izin verirseniz sevinirim... o staticlerin hiç bi kopyası ekibimiz dışıdnakielde yok
tortuga : ama gene ben yaptım =( items. wsc ler var elidme ama tüm bi world de calıtşıım için oranın yarı hali yok elimde. ama başka yerlerin var mesela GUNEY SU kabilenini basigns kalesinin ateş ulsuunnu vb fln eklenmiş hallri var kabul etseniz ne kaybedersiniz ki ? =) Sunucumuz için katılıcam =) izin verirseniz sevinirim... o staticlerin hiç bi kopyası ekibimiz dışıdnakielde yok

Pm'i kontrol et.Bişey yazdım.
Neyse ben bu işten vazgeçtim... İyi çalışmalar ..

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2009-02-03 23:59, 15 yıl önce)
katılsam kesin kazanırdımda neyse xD
katılma o zamzanda bizde kazanalım :P :D
eueh hadi hadi acıdım. bu alemin kralı benim ama yaşlandık genclerin önünü acalım bari. xD

nese arkadaşlara başarılar.
beyler ..
az laf cok iş.
katıl kardeşim zaten bir kazancı yok belki ama biraz zevk alalım bu işten :)
3m!r : eueh hadi hadi acıdım. bu alemin kralı benim ama yaşlandık genclerin önünü acalım bari. xD

nese arkadaşlara başarılar.
beyler ..
az laf cok iş.

Varmısın kapışalım =) Beni geçebilecegine inanmıyorum açıkcası :) Eğer istiyorsan girelim , marifetlerimizi gösterelim.Şehir kuralım 0'dan ?? Tabi bu lafla olmaz ''Ben yenerim'' gibi.Cevabını bekliyorum
inşallah hakeden, emek veren kazanır. şuan ülkemizde sadece zar, topuk alanı yapılıyo, bunları aşan birinin kazanmasını isterim.
nexima ****** yalanmı oldu ?

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-02-04 03:17, 15 yıl önce)
valla bu konusanların 1-2si hariç nedense hiçbirinin çalışmalarını görmedik.. Alan yapmayı vs janjanlı renklere boyanmış bir sürü taşla çevrili pvp alanı yapmak sanan var.. Sıfırdan yapılan haritaları olan YABANCI serverlar var o haritalara bir bakmanızı tavsiye ederim World Builder işini yapanlar onlar.. Yok ben girsem 1. olurdum falan boş laflarla ugrasmayın.. .tile ile iş yapmakla olmuyor bunlar... Adı üstünde World Builder Dünya inşa eden kişi.. Kendinizi övmeden önce biraz düşünün.. Burada cakcak ötenlerin kaçı acaba en azından cove büyüklüğünde bir şehir yaptı çok merak ediyorum..
Kaankha : valla bu konusanların 1-2si hariç nedense hiçbirinin çalışmalarını görmedik.. Alan yapmayı vs janjanlı renklere boyanmış bir sürü taşla çevrili pvp alanı yapmak sanan var.. Sıfırdan yapılan haritaları olan YABANCI serverlar var o haritalara bir bakmanızı tavsiye ederim World Builder işini yapanlar onlar.. Yok ben girsem 1. olurdum falan boş laflarla ugrasmayın.. .tile ile iş yapmakla olmuyor bunlar... Adı üstünde World Builder Dünya inşa eden kişi.. Kendinizi övmeden önce biraz düşünün.. Burada cakcak ötenlerin kaçı acaba en azından cove büyüklüğünde bir şehir yaptı çok merak ediyorum..

Dediğin şeyleri üstüme alınmıyorum ama , bir çok kişi cove büyüklüğünde şehir yapmıştır.Bunların arasında bende varım, hatta 6-7 gün ugraştığım şehiri bile sildim 0'dan yaptım.O yüzden bir kaygım yok o konuda.Ama dediğim gibi ben girersem 1. olurum diyen kişiler girerse bende girerim, yarışırız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.