eğer yaptıım maplede katılabilceksem world building yarışmasına izmire gittiğimde katılabilirm.avatar haritamı sunuyorum. yapım aşamalarıda var ama izmirde 8 inde izmirde olucam işalalh fırsat bulup katılabilirım. =)
Map i de kabul ediyosanız onunla katılıcam. yapım aaşamaları var. map üstünde şehirlerin staticleriide var. onlarla birlikte yada ayrıda olsa ss alabilirim... mapl e katılmamı kabul ederseniz sevinirim. Çünkü bitek onun yapım aşamaları var elimde...
Expert
34.0001
Ainsworth katılırsa hiç biriniz katılmayın bence, bu kadar da büyük konuşuyorum :)
katılmıycağını söylediğine göre geriye kalanlara başarılar dilerim..
biz buraya eğlenlim die girdik benim umrumda diil kazanıp kazanmamak yeni bir e-mail aldığımda çok yararı olmaz ama işte sırf zevk olsun :D
ben serwerrım için katılmak istiyorum. ama kuzey su kabilesinin yapım aşaması yo kdirekt yaptıydım yani... O yuzden yaptıım maplede katılabilir miyim?? onnun yapım aşamaları var elimde
Master
59.2997
Her türlü yapımınız ile katılabilirsiniz ama kurallarda belirtilen ölçülerde olmalı.
KeLL : Ainsworth katılırsa hiç biriniz katılmayın bence, bu kadar da büyük konuşuyorum :)

Onunla her dalda yarışırım =) Amacım , egomu tatmin etmek değil , sadece yapamayacagı şeyleri ortaya çıkarmak.Eğer isterse , buyursun kapışalım.Şehir kurma - Kale Kurma - Ne olursa...
KeLL : Ainsworth katılırsa hiç biriniz katılmayın bence, bu kadar da büyük konuşuyorum :)

+1 bide kardeşim +2 :P
Adamı okadar çok övdünüz yaptığı alanlardan birini koysun merak ettim.
tortuga : cvp vercek biri varmı şu ssoruma

yalnız en az 3 foto istemişsiniz yapım aşamasındna ama been onceden yyaptıım şeyle katılmak istyiyorum konaydayım anca arkıma verdiim için onceden staticlerini ss almasını istiyicem ve katılıcam... Yapım aşamasıyla ilgili o yusden ss veremiyicem. ama genede katılmak sitiyorum.. map static vb o kdar yaptım ama malesef yapım aşamasından ss im yok. Avatara uyumlu harita yapmıştım. staticlerdede şehrierli kuruyodum. Kuzey Su Ulusuna yaptığım şehirle katılmak istiyorum... Ama yaparken zamanında malesef ss almadım =) kabul ederseniz katılmak için başvurucm

madem item.wsc var static yapmadan worlde aktar yarısını sil resim cek

bi yarısını daha sil bi resim daha cek sanki bastan yapıyormus gibi olur işte :)

yani geriye git :)
Ayrıca koca bir şehir 3 ss le nasıl gösterilebilir ki ?
Master
59.2997
# Yapılan alanlar yapan kişiye ait olmalıdır. Yarışmaya katılacağınız alanların yapım aşamasından en az üç adet resim olmakla beraber kademeler halinde tanıtımı yapılmalıdır.

Arkadaşlar dikkatli okuyalım kuralları. Yapım aşamasından resim isteme amacımız uyanık olan birkaç kişinin başkalarının emeklerini göz ardı ederek yapılan alanları sanki kendisi yapmış gibi göstermemesi, yaptığı yapının kendine ait olduğunu ispat etmesidir. Ayrıca bu "her resim ile aşamaları göstermeyen kendisi yapmıyor" anlamına gelmiyor tabi, ancak sonuçta bu maddeyi kural olarak koymayı uygun gördük katılacak arkadaşların da bu kurala uymasını rica ediyoruz.
mapimle katılcam yya uraşamıcam tek tek ayırmakla items.wsc leri. :D
Bence Static dosyaları, inşa edilen yerlerin wsc dosyaları paylaşılmalı.Emek hırsızlığının önüne bu şekilde geçilebilir.
de yarışamyı değerlendririken jüri tek tek atıp atıp bakıcak mı dorumu diye? soncuta belli olur birinni yaptıı şey =) mesela sağ alt köşeye adımı yazdım maoten gibi..
Bakılamaz, fakat wsc dosyasının içindeki itemler ile resimlerde görülen yerdeki itemler karşılaştırılıp bir sonuca varılabilir.Sonuçta wsc dosyasının içinde yapıda kullanılan itemlerin koordinatı, yüksekliği vs. bilgileri mevcut.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.