arkadaşlar bu tartışmanın yeri burası değil biliyorsunuz : )
evet son 10 postu silmek lazım :)
Banned
-3
Qnd : İyi olan kazansın başarılar.
Ne zaman başlayacak yarışma
Katılım sayısı artınca başlıyacaktır.
2011 ile beraber seçmeye karar verdik :P
Çok yanlış bir karar bence... Bu seneki seçimin geçen seneki sunucular arasında olması gerekmiyor mu? Bu sene açılan bir sunucunun bu seçime katılması bence çok mantıksız. Çünkü 2010'un en iyileri seçilcek sonuçta..
Tahminim Lucretius 2011 sunucuları kabul etmicektir, gerekli inceleme yapılır, sadece 2010 başvurularının tamamlanmasını bekliyoruz.
Some_one : Çok yanlış bir karar bence... Bu seneki seçimin geçen seneki sunucular arasında olması gerekmiyor mu? Bu sene açılan bir sunucunun bu seçime katılması bence çok mantıksız. Çünkü 2010'un en iyileri seçilcek sonuçta..
öyle bir karar yok ki zaten
Hmm o zaman pardon, ben yanlış anlamışım.
2010-12-20 08:40 tarihinden itibaren yeterli katılım sayısına ulaşılamadı mı?
Quel35 : 2010-12-20 08:40 tarihinden itibaren yeterli katılım sayısına ulaşılamadı mı?
hayır
İnsanlar pek takmıyor heralde artık u-s de yılın en iyisi olmayı.Gerçi artık oyuncularımız sunucuların kaliteli olmasını da takmıyor u-s i neden taksınlar ki...
Syntax : İnsanlar pek takmıyor heralde artık u-s de yılın en iyisi olmayı.Gerçi artık oyuncularımız sunucuların kaliteli olmasını da takmıyor u-s i neden taksınlar ki...
Bende diyordum ne zaman tek gözüyle bakan bir arkadaş çıkıp bir şeyler yazacak : ) hatta şu saate kadar bu tarz bir yorum gelmeyince elimizde ki kalan uo kitlesi eskiye nazaran daha olgun ve geniş bir perspektife sahip olduğunu düşünmüştüm. Gerçi hala öyle düşünüyorum ama 3-4 sene öncesine göre.

U-S'un uo kitlesinin küçülmesi ile ve çeşitli kopya alternatifleri çıkması ile kan kaybına uğradığı doğru. Fakat çeşitli nedenler var;

- Kategori sayısı daha çok ve ayrıntılı bilgi istiyor.
- 1 aylık uo sunucuları bugün varlar yarın yoklar ve normal olarak başvuru yapmıyorlar.
- UO sunucuları artık yaz aylarında bile çok düşük seviyelerde.
- Bir kaç kategoride doygunluğa ulaşıldı fakat diğer kategorileri bekliyorum.
- U-S kara listesindeki sunucular ve topluluklar.

Özetle şu UO bitti masalı bence gerçek. Site 7. senesinde şu an ve şu ana kadar görmediğim kadar az başvuru var (az başvurudan kasıt 8-9 başvuru) belkide bu işi farklı yönlere kaydırmanın zamanı geliyor. UO ile bu işin yürümeyeceği gerçeği her geçen gün bana daha çok sıkıntı veriyor. Hatta hala bu senede kopya içerik ve fikirlerle site açanların zamanlarına gerçekten acıyorum ki bunla senelerdir uğraşanlarda var ve hiç biri benim 10'da 1'im olamadı.
Bunu kendimi yüceltmek için söylemiyorum tam tersi ben bu haldeyken bile bu işin sonuna gelindiğine inanırken onların emeklerine gerçekten acıyorum. Ne sunucu sahipleri ne platform sahipleri kimse kendini kandırmasın, gerçekleri görmeye hepimiz başlayalım ve verdiğimiz emeklerin geri dönüşlerini iyi hesap edelim.

Biliyorum biraz uzattım mevzuyu fakat yazdıkça yazasım geldi. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2011-02-21 04:05, 13 yıl önce)
Lucretius :
Syntax : İnsanlar pek takmıyor heralde artık u-s de yılın en iyisi olmayı.Gerçi artık oyuncularımız sunucuların kaliteli olmasını da takmıyor u-s i neden taksınlar ki...
Bende diyordum ne zaman tek gözüyle bakan bir arkadaş çıkıp bir şeyler yazacak : ) hatta şu saate kadar bu tarz bir yorum gelmeyince elimizde ki kalan uo kitlesi eskiye nazaran daha olgun ve geniş bir perspektife sahip olduğunu düşünmüştüm. Gerçi hala öyle düşünüyorum ama 3-4 sene öncesine göre.

U-S'un uo kitlesinin küçülmesi ile ve çeşitli kopya alternatifleri çıkması ile kan kaybına uğradığı doğru. Fakat çeşitli nedenler var;

- Kategori sayısı daha çok ve ayrıntılı bilgi istiyor.
- 1 aylık uo sunucuları bugün varlar yarın yoklar ve normal olarak başvuru yapmıyorlar.
- UO sunucuları artık yaz aylarında bile çok düşük seviyelerde.
- Bir kaç kategoride doygunluğa ulaşıldı fakat diğer kategorileri bekliyorum.
- U-S kara listesindeki sunucular ve topluluklar.

Özetle şu UO bitti masalı bence gerçek. Site 7. senesinde şu an ve şu ana kadar görmediğim kadar az başvuru var (az başvurudan kasıt 8-9 başvuru) belkide bu işi farklı yönlere kaydırmanın zamanı geliyor. UO ile bu işin yürümeyeceği gerçeği her geçen gün bana daha çok sıkıntı veriyor. Hatta hala bu senede kopya içerik ve fikirlerle site açanların zamanlarına gerçekten acıyorum ki bunla senelerdir uğraşanlarda var ve hiç biri benim 10'da 1'im olamadı.
Bunu kendimi yüceltmek için söylemiyorum tam tersi ben bu haldeyken bile bu işin sonuna gelindiğine inanırken onların emeklerine gerçekten acıyorum. Ne sunucu sahipleri ne platform sahipleri kimse kendini kandırmasın, gerçekleri görmeye hepimiz başlayalım ve verdiğimiz emeklerin geri dönüşlerini iyi hesap edelim.

Biliyorum biraz uzattım mevzuyu fakat yazdıkça yazasım geldi. Okuduğunuz için teşekkürler.

Gerçekten katılıyorum.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.