Merhaba,

Bugünden sonra sitemizden tamamen nonsteam dosyalarını kaldırmış bulunuyoruz. Illegal içerik olan bu dosyaları kaldırmamızın nedeni, bu illegal içeriğin sürekli önümüzü tıkamasından ibarettir.

Bu dosyaların kaldırılmasından ötürü kaybedeceğimiz hit'i cs hakkında sitemizde olmayan map arşivi, config dosyaları vs dosyaları ekleyerek ayrıca online sunucu listesini yayına açarak gidermeyi planlamaktayız.
kötü olmuş

cs 1.6 indirme dosyasınıda silmişsiniz.bende yedeği var ama arkadaşlarda yoktur sanırsam
zaten cs 1.6 indirme dosyalarından bahsediyorum.
işte onlar silinmiş :)

illegal olarak neresinde var merak ettim açıkçası (:

2 senedir cs oynuyorum 1.6 nonsteam ile ama hile yaptığım bir yer göremedim:)

neresinde illegal olduğunu bana pmden bildirirseniz sevinirim
dostum bu oyunlar ücretli oyunlardır. biz burda size ücretsiz olarak indirip oynamanızı sağlıyorduk. Hem artık ücretli almanızı öneririm counter-strike 1.6 ve counter-Strike: condition zero bu 2 oyunu 20 ytl e alabiliyorsunuz.
Bence iyi yaptınız ilerleyen zamanlarda böyle kalsaydı sitenin sorunları olacaktı diye düşünüyorum.
1.6 nonsteam ı ücretli nerden alıcam ?

ücretli diyorsun 20 ytl de az birşey zaten

bildiğim kadarıyla çoğu mağazada yok

peki nerden almamı sölüyebilirsin ?

izmirde bir yer sölersen sevinirim :) izmirliyimde (:
steam accountu alıyorsun oradan kredi kartın ile satın alıyorsun oyunu daha sonra internetten yüklüyorsun oyunu. her türlü güncellemeler vs otomatik oluyor ayrıca bütün orjinal sunuculara girebiliyorsun ve vac2 sisteminden dolayı hile yapan biri banlandığında paralı steam accountuda banlanır. Elimde bazı işler var. Belki steam accountu satışı yapmaya başlayabiliriz.
peki bu internetten indirmek sınırlımı sınırsızmı ?

yani bir bilgisayara bir tane indiremi biliyorsun yoksa sayısız bilgisayar falanmı ?

senden alayım bir tane account:)
sınırsız diye biliyorum. çünkü oyuna girerken paralı accountun ile steam'a giriş yapman gerekiyor, daha sonra oyuna girebiliyorsun.
Ultima-Strike olarak steam servermi açmayı planlıyormusunuz Lucretius bey ?
Axons : Ultima-Strike olarak steam servermi açmayı planlıyormusunuz Lucretius bey ?
sanmıyorum.
Peki tamam.Bundan sonra bu sitede Non-Steam'e HAYIR xP

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.