Merhaba,

Web sitemize yeni karma sistemini ekledik. Bu sistem ile beğendiğiniz paylaşımları başlıkları veya aldığınız yardımları vereceğiniz +1 karma ile ödüllendirebileceksiniz.
Yada sevmediğiniz mesajlarıda -1 karma ile karma değerini düşürebilirsiniz.Ancak karma değerleri ile oynamak tabiki bir takım şartlar aramaktadır.

+ karma değeri verebilmek için en az 100 mesajınız bulunmalı.
+ karma değeri ancak 4 günde 2 kez verebileceksiniz.
+ kendinize karma değeri veremiyeceksiniz.
+ kendinizle aynı IP'de olan kullanıcıya karma değeri veremiyeceksiniz.
+ karma değeri verirken yorum'da bulunmak, nedenini açıklamak zorunludur.
+ karma değerlerine istediğimiz zaman biz müdahale edebileceğiz.

not: bu bir takım şartlar sizin fikirlerinizle biçimlendirelebilir.
Master
59.2997
Bence düşürme staff onaylı olmalı. Sevmediği birisinin karmasını amaçsızca düşürebilirler.
+1
Novice
-14.8
Güzel Sistem elinize sağlık ne diyelim =)
0
Slothere : Bence düşürme staff onaylı olmalı. Sevmediği birisinin karmasını amaçsızca düşürebilirler.

+ karma değeri verirken yorum'da bulunmak, nedenini açıklamak zorunludur.

Eğer seri bir düşürme olayı varsa ve bu fark edilirse elbette ki anlaşılır zaten bu durum. Yönetim de buna müdahele eder. Admin onayına sunmak sadece bir geciktirme yaratır, adminin de okuyacağı zaten yorumdur. Suistimal kontrolleri ise rutindir.
Peki karmanın fazla ya da az olması u-ser a ne kazandırıcak ? (Ego tatmininden başka)
**Bilocan** : Peki karmanın fazla ya da az olması u-ser a ne kazandırıcak ? (Ego tatmininden başka)

Sorunun cevabını vermişsin.. Ego tatmini kazandırıcak.. (:
Peki -karma verdik diyelim. Ancak yetkili kişi sevdiği bir arkadaşına verilen - karmayı görmezden gelirse ne olacak? Bunu engellemenin yolu varmıdır. Bence yoktur..
Kaankha : Peki -karma verdik diyelim. Ancak yetkili kişi sevdiği bir arkadaşına verilen - karmayı görmezden gelirse ne olacak? Bunu engellemenin yolu varmıdır. Bence yoktur..
Saçmalamayın niye böyle birşey yapalım? zaten daha önceki yazdığım mesajlarda dediğim gibi burdaki kimse arkadaşım değil. 4 senedir tarafsız davranıyorum , bundan sonrada bu şekilde kalıcak.

Peki karmanın fazla ya da az olması u-ser a ne kazandırıcak ? (Ego tatmininden başka)
Şu anda aklımızda birşey yok fakat yazar alımlarında, yetkili alımlarında etkili olacağı kesin. ayrıca mail adreside dağıtabiliriz.
Lucretius sadece sen mi onaylıyacaksın. Ben modlar vs tüm yetkili kadro gibi anladım.. Tek bir baş kontrol etcekse sorun olmaz. Ama nerde çokluk..
0
Zaten genel olarak biz modlar kimseyi "sevmeyiz" hep en kötü biziz.
Böyle istisnai konularda da bu tip sistemleri suistimal ederek sevdiğimiz arkadaşlarımızı kayırırız :)

Davulun sesi çok hoş geliyor..
Ben ortaya bir laf söyledim.. Alınmak isteyen alınır. Ancak bu olabilecek bir durum herkes siz olmayabilir..
Novice
-14.8
Lucretius :
Kaankha : Peki -karma verdik diyelim. Ancak yetkili kişi sevdiği bir arkadaşına verilen - karmayı görmezden gelirse ne olacak? Bunu engellemenin yolu varmıdır. Bence yoktur..
Saçmalamayın niye böyle birşey yapalım? zaten daha önceki yazdığım mesajlarda dediğim gibi burdaki kimse arkadaşım değil. 4 senedir tarafsız davranıyorum , bundan sonrada bu şekilde kalıcak.

Şu anda aklımızda birşey yok fakat yazar alımlarında, yetkili alımlarında etkili olacağı kesin. ayrıca mail adreside dağıtabiliriz.

Peki Mail vermenizin Sınırı ( KArma Sınırı ) Kaç Olacak ??

Birde Şöyle Bir eklenti getirebilirseniz güzel olur sanırım
Adamlar Script ve Döküman eklediklerinde 0to Karma verse Nasıl olur?
verilen script buglı, yazılan döküman copy paste, verilen dosya virüslü olabilir otomatik yapılmasına karşıyım. Ancak yetkilinin kontrol etmesi için bir uyarı verebilir yetkiliye.. Düzgünse + değilse - verir..
:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.