Php kurulumunu anlatan bir topicte +karma vermek isterken -'ye bastımışım.Çıkan ekranda post atmamız isteniyor.Bence gönder dediğimizde onaylama ekranı çıkmalı.Seçtiğimize göre karma vermek veya karma düşürmek için uyarı mesajı vermeli.Misal Sayın XxXxXx, YyYyYy isimli kullanıcıya karma vermek üzeresiniz.Bundan eminmisiniz gibi..

Örneğin dediğim gibi Lucretius'un php triad kurulumu ile ilgili topicinde EMİN OLABİLİRSİNİZ :D yanlışlıkla - karmaya basmışım :p

Bence karma düşürme olayı iptal edilmeli.Bu platformda bir sürü arkadaş edinmiş insanlar, yandaşları olan insanlar var.Bunlar çoğu zaman objektif olmaktan çıkacak ve duygusal olarak arkadaşlarının karşıtlarının karmasını düşürecektir.

Ben öyle boş bir topicte karma düşürmeyi denedim.Lucretius'u kobay olarak seçtim :D Ve gördümkü yönetici onayı gerekmiyor.Ayrıca zaten -karma değerindeki bir topic ya siliniyor yada kilitleniyor. Karmanın yapılan bir dökümanda, bir bilgi paylaşımında verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Guzel Sistem Bence
@VladimiR
Saten oraya bastığında yorum yapıp onaylamadan karma düşmüyor canım xD
Dreamer : @VladimiR
Saten oraya bastığında yorum yapıp onaylamadan karma düşmüyor canım xD

Öylemi :asik2 Tüh bu yalan tutmadı ozaman :p
Karma yükselince ünvan vb. vericekmisiniz?
artık herkez birbiriyle yarışacak :D
Bundan sonra hediye vb nedenlerle karma verenler ilk uyarılacak sonra 2 günlük uzaklaştırma alıcak. Bu tarz verilen karmalarda silinecek.
Lucre diyelimki benim karmam 5 bana gıcık birisi yalan bi nedenle karmamı düşürürse?
Karma değeri ile oynayabilmesi için zaten en az 100 post gerekiyor. Karma ile oynayabilmesi için bir neden ve hangi mesaj nedeni ile olduğunu göstermek lazım herşey açık yani yalan ise anlaşılır ve silinir bana özel mesaj atman yeterli zaten kontrol ediyorum sürekli.
Tamam saolun.
Hımms İyi Guzel Hos Olmus Nediyim Elinize Saglik İnsalla Faydalarini Goruruz..
Ben Bu Sistemi Beyendim Mantikli.
Sistemin mantigi guzel ve elinize saglik..
Anliyamadigim konu su ;
Bize bu karmalarin getirdigi bir yenilik varmi ?
Peki karmayi verdigimiz kisiye ne gibi yarar sagladik ?
Sistem güzel ama mesela karma değeri <x> olanlara title , mail benzeri ödüller verilirse paylaşımın ve yardımlaşmanın artacağına eminim .
Bence bu sistemi varsayılan değilde isteyen bu sisteme dahil olsa iyi olur. Bir espiri yüzünden -karmalar aldığım için saçma nedenlerle -karma verenler çok oluyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.