Master
59.2997
2004 yılından beri aktif şekilde işleyen sitemizde scripts bölümünde temizlik yapma kararı aldık. Genel olarak scripts bölümüne bakıldığında, genelde eski ve aynı çeşit scriptlerin yayımlandığını görüyoruz. Önümüzde 2 seçenek vardı,

1) Tüm Scriptler silinerek bölüme kabul edilecek scriptlerin bilgili kişiler tarafından incelenip durumuna göre onaylanması.
2) Belli bir yıla kadar olan scriptlerin temizlenmesi.

Biz ikinci yolu seçerek belli bir yıla kadar olan scriptleri temizleme kararı aldık. Bu duruma göre scripts bölümündeki 2004-2007 yılları arasında eklenilen toplam 424 script silinmiştir. Bir de diğer bir husus olarak sizin de farkediceğiniz üzere 2007 yılından bu zamana kadar yapılan script paylaşım sayısı çok az. Daha stabil ve güncel script arşivi için sizleri script paylaşımına çağırıyoruz.
neden en doğrusu olan 3. şık düşünülmemiş ?

3) işe yarayabilicek olanlar bırakıp birbirine benzeyenlerin temizlenmesi ?
Elimden geleni yapmaya hazırım :).
Fearsome : neden en doğrusu olan 3. şık düşünülmemiş ?

3) işe yarayabilicek olanlar bırakıp birbirine benzeyenlerin temizlenmesi ?
çoğu silindi zaten. eğer gözden kaçırdığımız var ise bildirirseniz onlarıda sileriz.
Bence ultima-strike yetkilileri olarak çok güzel bir iş çıkardınız.
Özellikle Gökberke helal olsun 2 saatını bu iş için ayırdığına.
gökberk bizi diskoya götür:D
Çok iyi olmuş.
Gerekliymi$, iyi oldu te$ekkurler. .
hıı işi oymuş demekki çok işim var demişti :D Güzel ama bence 1. şık zahmetli ve en güzeli olurdu. Yani çalışılırdı bunun üstünde ne olcakki 10 kişi bulunsa 3-4 saatini alır adam başı.
Script Bölümündeki Script'lerin ÇOğu aynı ve Bug Dolu
bide u-s eski temaya gecsin bu tema da bi bok bulamiyoruz yaa ne istir anlamadım arama motorundan direk google sayfalari cikiyor bhen u-s nin forumlarinda aramasını istiyorum boylelikle istedigim herseyi hemen cik buluyordum simdi hic bi yerde bulamamıyorum iyi ce uyuz oldum bu duruma ... veyaa daha adam akıllı bir tema gelsin.
tema iyi bence galiba ayalardan istediğimiz Temayıda Seçebiliyodk bi kontrol et profil sayfanı.
Marlock : tema iyi bence galiba ayalardan istediğimiz Temayıda Seçebiliyodk bi kontrol et profil sayfanı.
profil kısmındaki tema bolumu hiç bir işe yaramıyor.hadi tema kalsın diyelim de şu arama kısmını eski haline getirseler tam super olacak google search harbiden cok cacık aynı topici 10 kere gosterio aradıgımı bulana kadar 2 saat ugrasıom eski hali daha guzeldi tek sayfada butun topic ve scriptler cıkıyordu aynı zamanda sadece belli bir bölümde arama secenegi de vardı
Birde şu tema seçmeli olsa çok güzel olacak.Aradığını bulmanın imkan yok.
Şikayetiniz varsa topic açın veya yöneticilere pm atın bari bu konuyu saptırtmayın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.