Silindi
Geçmiş Ola :( Ya Slazy Uzeldim :)
Ulan onu gelen hacker olursa böle olur amk tabı ........

Daha sonra eklenen mesaj 7 dakika

Ustune Soğuk suuuu iç Bıs ey olmaz...Stafflık başvurularına açıhım Gral=Salvador
[email protected]

Bu konu hackerlord tarafından düzenlendi(2006-03-03 10:50, 18 yıl önce)
yaw hergün burdayım dün işim vardı giremedim neler olmuş ama atlatmışız geçmiş olsun herkeze

(burayı hackleyeni biliyorum nicki 05 mi ne)
:D
Iyide sizde guvenlik onlemlerini almazsaniz zaten hacklenirsiniz.

Sunucuya websiteye giren cok var izinsiz olarak ama birsey yapmadiklari icin bunu T.C Savciligina Suc duyurusu yapamazsiniz.

kaynak www.spymastersnake.org

Turkiye'nin onde gelen web-guvenlik forumlari..

Yani misal sitenin tamamen aynisini fotokopisini bile cekebilirler ama onlarin deil sizde bulunan aciklardan dolayi yararlaniorlar.

Ogrenmis olursunuz =)

Kotulemek niyetim yok ama bence aciklarinizi gozden gecirin misal "mysql-injection" Tum sunucu sahipleri bunun onlemini yapmazsa ki UO oyunculari genc kesimden olusuyor bunu daha ogrenmeleri icin bin firin ekmek yemeleri gerek ama olduki bazilari ogrendi ; basiniz agriyacaktir emin olun ..

Optum ..
Zeus_BJK : Uzun süre giremiyoruz neler neler olmuş ya :( geçmiş olsun..
Anemon :
(burayı hackleyeni biliyorum nicki 05 mi ne) :D
Geçen akşam kafam Bayaa iyiydi yapmış olabilirim :)
Alexis : Iyide sizde guvenlik onlemlerini almazsaniz zaten hacklenirsiniz.

Sunucuya websiteye giren cok var izinsiz olarak ama birsey yapmadiklari icin bunu T.C Savciligina Suc duyurusu yapamazsiniz.

kaynak www.spymastersnake.org

Turkiye'nin onde gelen web-guvenlik forumlari..

Yani misal sitenin tamamen aynisini fotokopisini bile cekebilirler ama onlarin deil sizde bulunan aciklardan dolayi yararlaniorlar.

Ogrenmis olursunuz =)

Kotulemek niyetim yok ama bence aciklarinizi gozden gecirin misal "mysql-injection" Tum sunucu sahipleri bunun onlemini yapmazsa ki UO oyunculari genc kesimden olusuyor bunu daha ogrenmeleri icin bin firin ekmek yemeleri gerek ama olduki bazilari ogrendi ; basiniz agriyacaktir emin olun ..

Optum ..

İyde sen niye bu kadar çok akıllısın eminim hack işinide sen yapmışsındır. Muhabbete bakarmısınız siz önleminizi almazsanız yaptığımız yasal ne güzel İstanbul be oldu bende gördüğüm güçsüz herifleri döviyim dışarda kas yapsalardı çalışsalardı diyim o zaman :) yaşın kaç abem senin yada iq nu ölçtünmü sen hiç ? hacklenen site değil birader Hacklenen özel bir kullanıcı hesabıdır. Bunun da ne kadar yasal olup olmadığına bırak senin gibi bilmişler değilde sorumluları karar versin. Gerçi bu işde bir işler dönüyor kaç hacker çürüdü benle uğraşırken bu olayda da hack yok gibi görünüyor birileri bişiler karıştırdı ama ben sustum çıkar yakında elbet kokusu !
TRKNT ;)

Bu konu Slazy tarafından düzenlendi(2006-03-04 22:27, 18 yıl önce)
hackerlord : Ustune Soğuk suuuu iç Bıs ey olmaz...Stafflık başvurularına açıhım Gral=Salvador
[email protected]

Hack=Soguk Su
Soguk su= Rahatlama
Rahatlama=Senın gıbılerı staffa almak

dimi...
Biz sizi ararız.
Adam internet cafeden girdiyse ne olucak?

Ne olucak ben söyliyeyim ; takipsizlik.
Bence sonuc cıkmaz lucretıs hack olaylarında para fln olayları gırmedıgı surece ısın ısıne zor ceza alınrı soylemesı ;)
Kesin lan bi ağzı olan konuşuyor . Siteyi hackleyen benim . Lucretius la da konuştuk ... En azından o sizin gibi lamer değil . Hesap hacklemesi falan değil Lamer Slazy . Bütün Staff 'ın hash ları elimdeydi . Ben senin kini kırdım çünkü access Level 98 di . Evet evet tek tuş hack programla zuhauhduahdua olm mal mısınız ya ? Neyse bu konu daha fazla uzamasın . Açıkları Lucretius la beraber kapattık daha sonra tekrar bakacam .
Amacın ne malmısın carbıne mallıgın bu kadarıda olamz gelmsı govde gosterısımı ne yapıyor amk 2 dakka bısey ogrenıyorsunuz gelıyorsunuz hackerız dıyorsunuz app team derler bızım orda sen gıbılere yada lamero sız gıbıler oldugu surece halımız vahım peh turkıye peh yetıstırdıgın serefsızlere bak
Carbine : Hesap hacklemesi falan değil Lamer Slazy . Bütün Staff 'ın hash ları elimdeydi .
Tek birşeyi Merak ediyorum, Bu sözlerden sonra Lucre bu arkadaşı blocklıyıcakmı,yoksa Uzatmaya gerek yok kilitmi dicek ?
Carbine : Kesin lan bi ağzı olan konuşuyor . Siteyi hackleyen benim . Lucretius la da konuştuk ... En azından o sizin gibi lamer değil . Hesap hacklemesi falan değil Lamer Slazy . Bütün Staff 'ın hash ları elimdeydi . Ben senin kini kırdım çünkü access Level 98 di . Evet evet tek tuş hack programla zuhauhduahdua olm mal mısınız ya ? Neyse bu konu daha fazla uzamasın . Açıkları Lucretius la beraber kapattık daha sonra tekrar bakacam .

Kim oldugunu sanıyorsun sen zavallının tekisin konuşmalarında bağırıyorsun ben zavallıyım diye ama neyse burada gelip ben kralım hacklerim vs vs gövde gösterisi yapman birşeyi değiştirmez ama buradan senin seviyesizlik + emeğe saygısızlıgını görebiliriz aferin sana cici çocuk...
Carbine : Hesap hacklemesi falan değil Lamer Slazy . Bütün Staff 'ın hash ları elimdeydi .

1.Lamer burda kim konumlara bakarsak :)
2. Bütün şifreler elindeydi Lucre lwl 99 o neden değil ?
3. Dua et bana denk gelmedin de Lucreyle konuştun.
İzmirde olduğunu söylemişsin adresini bulduğum zaman bizzat ben gelicem İzmire merak etme!

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.