Büyük ihtimal bug dır..
evet gözümden kaçmış şimdi sadece onaydan geçen sayfa / script ve haberlere puan verilecek..

Daha sonra eklenen mesaj 2 saat 38 dakika

script = 3 puan
dosya = 3 puan
döküman = 10 puan olarak yeniden güncellenmiştir.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2006-05-03 02:21, 18 yıl önce)
Silindi
Administrators
80.4994
Lucretius şimdide haberlere falan yorum yapma kaldırılmış. Gözünden kaçmış sanırım...
nasıl yani habere yorum yapabiliyorum? şu varki haber 1 puana indirildi sadece
Script , Dosya 1 puan dokumanlarda 5 puan olsa daha caydırıcı olur

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

Bu Arada bişey dikkatimi cekti

Darklord un U-S Puanı: 210.6 , ama seviye U-Ser

Bu konu Darx tarafından düzenlendi(2006-05-03 02:38, 18 yıl önce)
şu an 1 level atlama en az 100 puandan başlıyor 1000 puan a kadar şu anda benim puanım bile 600 değil. yani çok yüksek puanlar şu anda bence tam dozunda oldu.
Vallaha ben puan ında degılım bılıyorsun muhabbet ettigimizdede daha bu sistemi getirmeden once soylemiştim sana yapma diye :) ben caydırıcı olması acısından soyledım gerçi yüksek puan da olan şeyler sizin kontrollerinizle puanlandırılıyor sorun yaşanmaz
Silindi
Novice
0
Hayır yani haberlere yorum yapamıyorsun onu söylüyorum. Onun simgesini kaldırmışsın.
hayır duruyor.
Novice
0.1
güzel olmuş..
Güzel sistem... Hoşuma gitti =)
Bu tarz uygulamalar genellikle yeni açılan sitelerde hit ve içerik artışı için yapılırlar. U-S nin böyle bir arayış içinde olduğunu düşünmüyorum fakat güzel bir sistem. Faker'lar olmadığı sürece güzel :p
Şimdi forumlar yerine dökümanlara yönelir bazı arkadaşlar :D
Onur'un dediği gibi dökümanlara yönelenlerin sayısı oldukça artıcakdır. Ama onların yanında postçular yine çoğalır gibi geliyor. ;)

Ayrıca Eline sağlık Puanlar çok güzel seçilmiş ;) Bide sitenin alanında gelişmeler olsa, Tek UO ve Cs ile sınırlı kalmasa daha iyi olucak ;)
Lucretius söylediğin sınırları zorlayacak yakında merak etme.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.