Herkese Yeniden Selamlar,

Web sitemizin bu yeni bölümünden bahsetmek gerçekten heyecanlandırıyor beni. Türkiye'de UO oyuncuları için ayrıntılı bir rehber olmadığı hepimiz bilmekteyiz. İşte bu açığı kapatmak için tam 810 sayfalık bir oyuncu rehberi ekledik web sitemize.

Bu Oyuncu Rehberinde OSI standartları baz alınarak yapılmıştır. Rehberin asıl kaynağı: https://uo.stratics.com/ sitesidir burdan türkçeleştirme yolu ile elde edilmiştir. Ve yine aynı şekilde arşiv genişletilecektir.

Bu bölümle beraber aynı anda OSI ve UOGamers:Hybrid oyuncuları için bir bölümde açılmıştır. Bu yapılanlar aynı zamanda Ultima-Strike'ın uo emülatör ve script sitesinden biraz daha sıyrılıp alt tabana yani uo oyuncularına yayma girişimidir.

4-5 günlük dönemde sürekli sabahlayarak 810 sayfayı eklemekte emeği geçen 05, Narsia, Genesis, Nexiel, Steel, Disaster arkadaşlara gerçekten minnettarım.

Oyuncu Rehberindeki ana bölümler:

-Ultima Online Hakkında Tanıcı Bilgiler
-Yetenekler (Skills)
-Büyüler
-Özel Vuruşlar (Ability)
-Haritalar
-Atlas (Mekanlar)
-Artifactlar
-Eşyalar (Items)
-Yaratıklar ve Hayvanlar
-Şampiyonlar (Champion Spawns)

Not: Bu arşiv venus.gen.tr/ultima sahibi Sayın Murat Teliç tarafından bize devredilmiştir. Kendisini yakındada yetkili olarak web sitemizde göreceğimizi umuyoruz.
Sonunda bitti :)
Emeği geçen herkeze teşekkürler , bir nebzede yararı dokunursa ne mutlu bize.
Oyun hakkında bilgi edinmek isteyenlere çok faydalı olacaktır,emeği geçenlere teşekkürler.
çok uğraşmışsınız gerçekten tebrik ediyorum türkiyenin EN İYİ UO-CS PLATFORMU oldugumuzu bir kez daha kanıtladık emeğinize sağlık
ultima online denince aklıma gelen ilk site =)
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Silindi
Neophyte
-1
çok güzel olmuş elinize ve emeğinize sağlık kullanıcılarında katkılarıyla çok daha geniş bi rehber haline gelicektir zamanla
:utangac1 Hayırlısı olsun bakalım..

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-07-11 02:49, 15 yıl önce)
Hayırlı olsun,yardım eden arkadaşların eline sağlık :)
Bide uo-wiki miydi neydi scriptlerle ilgili bişey orayı türkçeleştirseniz tam olcak :)

hayırlı olsun bu arada emeğinize sağlık...
Tek kelimeyle süper bi çalışma, çok teşekkürler... bende elimden geldiince katkıda bulunmaya çalışıcam..
Evil-mc gibi hepinizin katkılarını bekliyoruz
Ben yazmak istiyorum ama yazmadık bilgi bırakmaşsınız wallahi :) ellerinize sağlık.. neyse bakıyorum bakalım eksik bi şeyler bulabilirsem yazıcam..

Olmadı bi 50-60 tane Yaratıklar ve Hayvanlar eklerim benimde katkım olmuş olur...

Edit:

Bu bölüm Osi'ye göre açıldıysa bence Osi kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bir döküman çok hoş olur..
Mesela para 1-2 ay ödenmesse hesaba ne olur ?
Mesela hesap hacklenirse yapabileceğimiz bi şey var mıdır?
Bu gibi sorunların cevaplarını bulabileceğimiz bir döküman süper olur.

Bide forumlar bölümünde Osi ile UOGamers'ın eş tutulması pek hoşuma gitmedi. Hatta UOGamers'ın sunucu isimlerini teker teker yazmışsınız yanına bi de Osi sıkıştırıvermişsiniz gibi olmuş.

Bu konu Evil-mc tarafından düzenlendi(2008-07-11 19:57, 15 yıl önce)
Evil-mc'nin son dediine katılıorum ama sadece Osi die bölüm açılırsa kim kullanır ki o bölümü. yani türkiyede oside oynayan kaç kişi var ki.

Ama dediin gibi kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bir döküman hazırlanırsa osi bölümüde baya canlanır diye düşünüyorum. mesela ben onca araştırma yapmama ramen nasıl oside oynuycamı bilmiyorum. yeterli bilgiye sahip olmadığımdan oynayamıyorum ve benim gibi bir çok kişinin olduğundanda eminim. böle bir döküman hazırlanırsa artık insanlar karne parasıyla server açmak yerinde osiye kaydolurlar uoya da bi katkıları olmuş olur :)
Böle ayrıntılı bir dökümanı yapsa yapsa u-s ekibi yapar diye düşünüyorum...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.