Merhaba arkadaşlar diablo 3 aralık 2009 demiştiler fakat hala cıkmadı oyun.. bi bilgisi olan varsa söyleyebilirmi nezaman cıkcakmıs yada sistem özellikleri neymiş felan :S
Malesef dostum aralıkta çıkması söylentiden ibaret. Oyun en erken 2011de çıkacak. Şuan için 4 karakter belli 1 tane daha eklenicek. Sistem olarak çok ahım şahım birşey istemiycekmiş. Gün ve gün takipteyim :) Diablo'dan çok Star Craft 2'ye yoğunlaştım Şubat ayında piyasalarda bilginize.. Diablo 3'ün sitesine bakmak isterseniz tıklayınız...
Starcraft 2 cıkacaktı oda söylentiydi diabloda çıksada oynasak mis gibiydi vallahi
Sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

PC
Windows XP/ Vista
1.4GHz ya da daha yüksek bir işlemci
1Gb Ram veya daha iyisi
128Mb ve Dx9 destekli ekran kartı
4-8 GB boş sabit disk alanı

MAC
MacOS X 10.3 (Panther) ya da daha iyisi
1.6GHz işlemci ya da daha iyisi
1Gb Ram ya da daha iyisi, DDR RAM tavsiye edilir
128mb ATI ya da NVIDIA ekran kartı
alıntıdır.
Bende merakla bekliyorum. Halada beklemekteyiz. (:
Ya starcraft2 cıktıktan hemen sonra diablo 3 cıkcak buda 2010 a girmeden 1-2 hafta önce yada girditen 1-2 hafta sonra diyorlardı. Bitane daha gelecek olan karakter shaman die duydum telepatik gücleri olan bişi felanmış.Assasin yerine witch doktor koyulmus 2side suikastci misali moakh ı cok mrk ettim elnde Blackstaff felan var :P cıksada oynasak ya oynucak oyun kalmadı artk cıkcak cıktıgı gün yine diablo 2 gibi olur ha 200 ytl olur 1 hafta sonra 100 ytl 2-3 hafta sorna yine 20-30 ytlye düşer :D:D: biran önce cıksın 500 ytl veririm gene alırım ya :D haritalar felan bitti demişler forumlarında ama bikaç grafik hatası düzeltiliormus yakın zamanda cıkcakmıs felan :(. Sistem özellikleride iyiymiş sadece ram biraz yüksek dicem ama günümüzde 1 gb ram pek önemli bişi diil galbia ddr2 kullanıyor cogunluk 1 gb ramda 22 ytl bişi D:
firehellsly : Sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

PC
Windows XP/ Vista
1.4GHz ya da daha yüksek bir işlemci
1Gb Ram veya daha iyisi
128Mb ve Dx9 destekli ekran kartı

MAC
MacOS X 10.3 (Panther) ya da daha iyisi
1.6GHz işlemci ya da daha iyisi
1Gb Ram ya da daha iyisi, DDR RAM tavsiye edilir
128mb ATI ya da NVIDIA ekran kartı
alıntıdır.
Bende merakla bekliyorum. Halada beklemekteyiz. (:
Bu dediklerin diablo 3 içinse ve gerçekleşirse çok güzel benim bilgisayar tam 128 ekran 1 gb ram xp 3.00 ghz asdsdf sevinirim baya
yanlız şöyle bişi var adam belki 128 mb ekran kartı 128 bit destekli 7500 fx bi ekran kartı demiştir :P okadar sewinme :D:D:D:D
Sonuçta 2D bir oyun. Çok fazla sistem gereksimi duymaz fakat UO da sistem gereksimi fazla istemiyor ama bazen lag'dan kaynaklanan takılmalar olabiliyor. Herhalde Diablo II 'nin biraz daha renkli hali grafikler.
Mrs.xaRiyla : Ya starcraft2 cıktıktan hemen sonra diablo 3 cıkcak buda 2010 a girmeden 1-2 hafta önce yada girditen 1-2 hafta sonra diyorlardı. Bitane daha gelecek olan karakter shaman die duydum telepatik gücleri olan bişi felanmış.Assasin yerine witch doktor koyulmus 2side suikastci misali moakh ı cok mrk ettim elnde Blackstaff felan var :P cıksada oynasak ya oynucak oyun kalmadı artk cıkcak cıktıgı gün yine diablo 2 gibi olur ha 200 ytl olur 1 hafta sonra 100 ytl 2-3 hafta sorna yine 20-30 ytlye düşer :D:D: biran önce cıksın 500 ytl veririm gene alırım ya :D haritalar felan bitti demişler forumlarında ama bikaç grafik hatası düzeltiliormus yakın zamanda cıkcakmıs felan :(. Sistem özellikleride iyiymiş sadece ram biraz yüksek dicem ama günümüzde 1 gb ram pek önemli bişi diil galbia ddr2 kullanıyor cogunluk 1 gb ramda 22 ytl bişi D:

Şuan olan karakterler Barbarian, Witch Doctor, Wizard ve Monk.. Bunlara ek 1 tane daha gelecek.. Diablo 2den bildiğimiz Barbarian yine olucak. Necromancer'ı koymak istememeleri, onun aynı kalitesinde yapamayacaklarındanmış. Necromancer'ın yerine Witch Doctor getirildi. Witch Doctor, aynı Necromancer gibi Black Magic (Kara Büyü) kullanacak. Sorcerer'ın yerine Wizard getirildi. Bu karakterde element büyüleri ağırlıklı olucak. Assasian içinse Monk klası uygun görüldü. Monk, Assasian gibi çevik vuruşlara sahip olacak ve aynı zamanda Mace'te kullanıcak. Diablo 2'den Diablo 3'e şuan için geçmeyen klas Paladin, Druid, Amazon. Paladinin Mace'le ilişkisi ve Aura özelliği Monk klasına verilmiş. Böylelikle Monk klası biraz Assasian birazda Paladin klasını temsil ediyor. 5. Karakter ise büyük olasılıkla Ranged özellikli bir klas olucak. Çünkü Ranged kullanan bir karakter yok. Bekleyip göreceğiz :)
Wow'da Arthas'ı düşürmeden, 85 level çıkartıp baya bir ileri gitmeden Diablo'yu askıya alacaklarını zaten söylediler 2012 senesine yakın tarihlerde bakılacak , oda çıkıcak değil bakılacak.. Wow eğer düşme olursa diablo yoğunlaşılacak online gibi.. Olmazsa devam.. Adamlar wowu risk etmek istemiyor bi ara wow çok iyi zamnlar geçirmedi80 ilk çıktığında o anda diablo piyasaya sürseydiler wow hazimete uğrardı.. Yoksa sanmıyorumki Diablo pek eksiğinin olduğunu sanki bilerek yapıyorlar gibi geliyor.
Diablo gecikicek gibi starcraft 2 ile yetinicez bu sene sanırım...
Ya mağdem 3'ünü bizden esirgiyorlar 2'sinin online serverini kapatmasalardı bare:D yeni yıla diablo 3'ümle girmek istiodum devil may cry 4 le girdim böle bişi yok ya:D
Diablo 3 , 2d değil 3d dir !
2010 sonuna ertelenmemişmiydi.Ah ah çıksada oynasak dediğim oyunlardan birisi fakat oyunların içine 3d katıldığında sadeliği bir köşeye atılmış gibi hissediyorum
Evet D3 çıktı karakterler kasıldı varmı u-s'de oynıyan ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.