gördüğüm en dandik diablo oyunu. iyi ki almamışım. bu oyunu bu hale getirene lanet olsun. aynı dev kadrosu değilmiş zaten
@Xantier

Sana şurdan kocaman bir hassk. demek istedim. Oyunu oynamadan laf etmeni tavsiye etmem ben 3 4 gün oynadım, inferno seviyesindede parti ile publicten arkadaşlarla bitirdik oyunu. Ki craft skilleri vesayre gayet uğraştırı ve zevkli şeyler. Diablo daha çok co-op olarak oynayarak keyif alabilceğin bir oyun tek başına oynayanlar mutlaka sıkılacaktır.
oyunu almadım ama arkadaşın annual passıyla tüm zorlukları bitirdim. direkt sömürü amaçlı yapılmış DANDİK bir oyun. diablo da değil ayrıca bu oyun. boşuna diablo diye umut edip almayın gidin wow alın. oo oyuna bakın süper efektler uçuyor adamlar hack&slash kafasındaysanız girin oynayın ne diyeyim. ama diablo değil kendisi, normal bir hack&slash. hikaye bildiğin dandik, 1-2 günde falan yazmışlar resmen. oyun desen, sanki 5-6 senedir değil de son sene baştan yapılmış gibi her şey silinip. oyunun sonu bile ayrı dandik, soulstone noldu belli değil, iki üç gerizekalı var inatla diablonun kafasındakini kırmayıp bırakıyor. yine cennetten attılar aa bakalım ne olacak ? adria kaçtı gitti aa nolacak acaba ? ben söyleyeyim, Diablo III : Pamuk Eller Cebe.

tam bir bebe oyunu haline gelmiş, skill tree yok dandik bir skill stat sistemi var. tam noob işi. rune diye bir şey eklemişler, fikir üretmişler ama ellerine yüzlerine bulaşmış, bitmemiş gibi.

worldstone kırıldıktan sonra ne olduğu bile anlatılmamış adam gibi. tyrael ezik melek. ulan insanlarlayım ben gidiyom açacağınız cenneti şey yapiyim diyor, oyun sonunda yok ya ben angel of wisdom olacam diye geri dönüyor. çocuğa versen daha iyi senaryo yazar. nostaljik ögeleri anlarım, ama butcherdan tut king leorice, act konseptlerine kadar aynı oyun. alıp d1'i baştan yapmışlar gibi bir şey. gerçi d1 daha güzel ayrıca diablo.

bunlar hikaye ve oynanış kısmıydı, bir de teknik problemler var ki oof allahım. driver crashlerden tut system reboota türlü türlü probleme neden oluyor oyun. ayrıca oynanabilir diye onaylanmış ekran kartları crash almakla birlikte ısıları uçuyor. sonracııma heh single değil de online bir oyun. çok da şeyimde, ben yazlığa gidip single bitirip hevesimi alamayacaksam niye alayım ki bu oyunu ? single oyunları bile netten atıyoruz. amaç hile koruması bla bla. çok hile korundu tabi, dupelar, botlar kaynıyor yine. amaç online oynayın, inferno act2yi geçemeyin ki rmahtan bize paralar aksın geçmek için alacağınız itemlerle. blizzard ea games'e doğru koşar adımlarla dönüşüyor. zaten diabloyu yapan blizzard north ekibi gg, adamlar blizzarddan gideli yıllar oluyor torchlightı geliştiriyorlar. türlü login errorlarıyla, saat başı maintenance'ıyla keyifsiz bir online oyun hizmetine hoşgeldiniz. yüzyılın faili. yıllarca bekle bunu versinler sana.

değil 110 lira, 20-25 lira zor eder bu oyun. 5-10 sene bekleyip best seller olanını alsanız hiçbir şey kaybetmezsiniz. blizzard ekibi yüzsüzlüğün, arsızlığın daniskası. zaten açın b.net forumlarını bir ton adam parasını geri istiyor. bitmemiş hatta alel acele 3 ayda falan yapılıp test edilmemiş oyunu sunmuşlar çünkü. beta testerlar o sırada ne yapıyordu çok merak ediyorum gerçi.
Master
59.2997
Oyunu oynamadım. Oynamayı da düşünmüyorum. Bence o grafikle diablonun tadı çıkmaz. Keşke eski motoru güncelleyip dinamikliğini bozmasalardı.
oyunu birçok karakterle normal ve nm modda bitirdim co-op da oynadım ah ile de baya içli dışlı oldum 1 hafta sonra da sıkıldım ha cool olma çabalarının getirisi olsa gerek ki oyuna kötü diyebilenler var ona gülüyorum baya :D oyun hikayeleriyle kafayı bozucak kadar asosyal birine dönüşmediğimden olsa gerek işin hikaye kısmına pek bakmadım. hack&slash adına bir başyapıt orası ayrı.
darkbrs : oyunu birçok karakterle normal ve nm modda bitirdim co-op da oynadım ah ile de baya içli dışlı oldum 1 hafta sonra da sıkıldım ha cool olma çabalarının getirisi olsa gerek ki oyuna kötü diyebilenler var ona gülüyorum baya :D oyun hikayeleriyle kafayı bozucak kadar asosyal birine dönüşmediğimden olsa gerek işin hikaye kısmına pek bakmadım. hack&slash adına bir başyapıt orası ayrı.

Aynen oyun 1 en fazla 2 hafta oynama kapasitesi var sonrası yok. :) İlk 3 günden sonra zaten her modda aynı actleri yapmaktan oyun monoton bir hale geliyor ki yanınıza arkadasınızda yoksa dungeon yapcak, zaten oyuna hiç girmezssiniz. Şahsen ben öyleyim arkadaşlar 3 4 kişi çağırmadıktan sonra oyunu açmıyorum bile.
darkbrs : oyunu birçok karakterle normal ve nm modda bitirdim co-op da oynadım ah ile de baya içli dışlı oldum 1 hafta sonra da sıkıldım ha cool olma çabalarının getirisi olsa gerek ki oyuna kötü diyebilenler var ona gülüyorum baya :D oyun hikayeleriyle kafayı bozucak kadar asosyal birine dönüşmediğimden olsa gerek işin hikaye kısmına pek bakmadım. hack&slash adına bir başyapıt orası ayrı.

diabloya bok atarak o kadar kool oluyorum ki arkadaşlar u-sden en az 3 kız düşürmüşümdür. ama belki de sen, sadece sol klikten ibaret bir oyunun 110 lira etmesi için neresine bakmam gerektiğini söyleyebilirsin ? diabloların hepsini almış olmamın anısına alacaktım ama ne yazık ki oyun diablo çıkmadı. benim suçum değil
Xanti +99...9 diyorum gerçekten beklediğim seviyeden de vasat çıktı diablo :S
Master
59.2997

Kuul takılmak için böyle söylüyorlar diye laf atacağına adamın yazdıklarını güzelce okusaydın nasıl yerinde eleştiriler yaptığını görürdün. Sen ya eski oyunu oynamadan direk buna geçtin ya da büyük ihtimalle grafik oyuncususun. Mmorpg tipindeki oyunun hikayesine bakmadan dümdüz oynarsan tabiki farkları göremezsin. Vur kır parçala tipinde oynamayı seviyorsun gibi geldi bana :) Hikaye fasa fiso nasılsa...

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2012-06-16 14:40, 11 yıl önce)
grafik oyunculuğundan en uzak kişi sayılırım, eleştriler bana göre yerinde değil diablo 1-2yi de oynadım k.bakma da adamlar entel rpcileri mi mutlu etmek için uğraşıcaktı ? olabildiğince türünün geneline hitap etmek zorundalar zevkine çalışmıyor ordaki adamlar.
entel rpci ne lan sdf. ah aziz lordum bugün de şarap içmedim.

he bir de yazdığım şeylerin %40ı falan objektif, teknik arızalar bölümü.
Xanti oyunu bende pek beğenmedim neden diyiceksin 11 senedir beklenen oyun efsane olsaydı bile beklentileri genede karşılamıyıcaktı.Bende öyle oldu en azından :D

2.cisi konu pek anlatılmadı demişsin oyun içerisinde journal buluyorsun görmüşsündür ileride olayın taaa ilk zamanlarında "Sin War" da bile neler olduğunu anlatıyor.World Stone patladı ne oldu demişsin o hero diabloya nasıl kafa tutuyo zannediyorsun neyse bilmiyorsun sanırım olabilir sorun yok.

3.cüsü 110 lira demişsin biraz uğraşan benim gibi 430 Euro kazanabilir oyundan(Şu ana kadar yaptığım satışlar) Avrupada kriz var diyorlar hikaye patır patır eşya satıyorum Paypal ihya oldu :D Toplam oynadığım süre 140 küsür saat az değil ama abimle beraber oynadığımızı da sayarsak az bir süre aslında :D

Ama sömürü ve buglar oldumu bayaa oldu ve olucakta orası ayrı yolumuza bakalım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.