banka olayı gerçekten güzelmiş bende ilk kez duydum ama bi yandan da some_one arkadaşımıza katılıyorum :D
Peki ya kartımın şifresi 3223 ise?
berkancık : Peki ya kartımın şifresi 3223 ise?

O zaman olay bittiğinde bile polis senin cesedini ve katilini aramayacak. :asik2
berkancık : Peki ya kartımın şifresi 3223 ise?
Şifreni değiştirmeyi ne dersin? Okadar zor olmamalı =)
Şifrem bu değil zaten örnek verdim sadece :)
Adept
4.3
Iste sifresi bu tarz olanlar sifrelerini degistirir, durum ortadan kalkar. Kanglaoo'nun da demek istedigi bu zaten ;)
Yazılanların hepsini okumadım. Bilişim sektöründe çalışıyorum ben. Türk Telekom ve TT Nette çalışmaktayım. Siz bir hat alırken veya herhangi bir işlem yaparken kesinlikle kimlik fotokopisi lazım oluyor. Çünkü müdürlüklerin bizden istedikleri odur.

Onun dışında güvenliğiniz açısından kimliğin boş yerlerine değil tam ortasına iki tane kocaman çizgi çizip tam ortasına kendi el yazınızla " xxxxxx içindir başka amaç için kullanılamaz " yazmanız yeterli olur. Yaptığınız zamanda hak iddaa edebilirsiniz.

Aksi taktirde başınız ağrıyabilir.
Sağol arkadasım gerekli bir bilgi
Evet geçen gün bende mouse sipariş etmiştim o geldi, ve benden kimlik fotokopisini istediler bende vermedim, sonra tek tek doldurmak zorunda kaldılar, tabi adam bana içinden neler demiştir o ayrı bişey xD
Adept
4.3
Isleri ne.. doldursunlar. Sürekli kolaya kacmak, sürekli tembellik pesinde olmak, halkimizi durgunluga sürüklüyor zaten.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.