Bence korkmalısın !
Aramachus : indiriyorum wallaha mıllet ınternetten oynuyor guzel dıyorlardı :O_o

Açıkcası hiç hoşuma gitmedi.
hain_kostok : Bence korkmalısın !

Çok yardımcı oldun arkadaşa (:
Eğer bi ruyadan korkucaksa :D hiç korkma hiç bişi olmaz olmuyoda zaten saan yapabilecekleri en fazla sey korkutmak ben bir ruyadan korkacak olsaydım simdiye ohooo :D senin o gordugun ruyanın 10 katını yasadım :D
Ben de bir ara rüyamda ak sakıllı bir dede görmüştüm valla.
Bana seni rüya kaptanı yapıyorum demişti bu kaptanlardan 12 tane olur ve bunların 3 özelligi olur bunlar:
-Başkasının rüyasına girer ve yönetir.
-Rüyada oldugunu her zaman bilir.
-Rüyasını istedigi gibi yönetip istedigi rüyayı görebilir.

Yemin ediyorum o zamandan beri bunları yapabiliyorum :D Ama ilk ozellikteki başkasının ruyasına girdigimi o görmüyor.:D

Geçen gün gene gördüm file binerek geldi böyle devam et dedi rüyalar başka bir yaşamdır bu yaşamda hiç görmediklerini bulabilirsin falan dedi.Böyle devam edersen yetki atlatıcam seni dedi , o zaman başkasına yetki verme ozelligim olcak :D

Yukarda yazdıklarım dogrudur arkadaşlar cidden (:
:D garip :D ama ruyanın farkında olma kontrol etme lucid ruya diye geçio :D
ya hiçbişeye inanma ben neler görüyom rüyamda ,kapkaranlık bi odada uyanıom ztaen rüya bitince azıcık korku olsada yatıyom yani pek önemli bişey değil... cinmiş şeytanmış peh..
Çok basit düşüncelisiniz ;-)
Zaten yapman gerkende o :D baktın uyuyamyon rahat bırakın beni de yat uyu :D
sen paso aklına bunları getirirsen zaten uyuyamazsın. gereksiz inançlar
DC-Game : Ben de bir ara rüyamda ak sakıllı bir dede görmüştüm valla.
Bana seni rüya kaptanı yapıyorum demişti bu kaptanlardan 12 tane olur ve bunların 3 özelligi olur bunlar:
-Başkasının rüyasına girer ve yönetir.
-Rüyada oldugunu her zaman bilir.
-Rüyasını istedigi gibi yönetip istedigi rüyayı görebilir.

Yemin ediyorum o zamandan beri bunları yapabiliyorum :D Ama ilk ozellikteki başkasının ruyasına girdigimi o görmüyor.:D

Geçen gün gene gördüm file binerek geldi böyle devam et dedi rüyalar başka bir yaşamdır bu yaşamda hiç görmediklerini bulabilirsin falan dedi.Böyle devam edersen yetki atlatıcam seni dedi , o zaman başkasına yetki verme ozelligim olcak :D

Yukarda yazdıklarım dogrudur arkadaşlar cidden (:

Sen bence fazla Selena izleme.
dc-game gamemastermisin senior gm misin ? arkdaşım su agn ki plevelin ne ona göre bi gun 2 bobma kızla rüyama girsene fetis yaparız kızlara :D
ya hocalar sacma sacma olaylar için konuşuyorsunuz yok kedi geldi dönüştü gitti çatıdan atladı apandisi patladı vs vs :D
ya 3 gün önce donuna sıçacak şekilde okadar gerçekci bir rüya gördümki bir hıçımla yataktan fırladım sağıma baktım soluma baktım yatağımın yanındaki sudan 1 yudum aldım kafamı koydum güzel karıları düşündüm yattım uyudum olay bu korktunmu güzel karıları düşün ne korku nede bişey kalmaz içinde harbi diyorum bi dene bakalım ++++ HERKEZ uyurken baş ucunda 500ml lik bile olsa su bulundursun korkunç rüyadan sonra iyi geliyor
HOCA ÖLCEKSİİİİN
çocukmusun sen marlock ?

böle saçma sapan şeylerden korkulurmu ?

10 yaşında isen kork ona birşey demiyorum:kikirik
@DC-Game

Sallanırda bukadar sallıyanını ilk defa gördüm.
:D spawnsas hiç basıan boyle birşey gelmemiş sanırım :D
ve ayrıca sallamıstır sallamamıstır bilemem ama lucid ruya diye birşey vardır ruyayı kontrol etmedir çok zevklidir arastırın orenin :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.