Uykuda bari rahat bırakın ya.:DRüyanın en güzel yerinde aksakallı dede girer.Nedense hep ak uzun sakallı olur bu dede.Hiç kirli sakallı nursuz bi herif gelmez.
|ZagoR| : @DC-Game

Sallanırda bukadar sallıyanını ilk defa gördüm.

Seni inandırmak gibi bi mecburiyetim yok inanan inanıyor zaten neden yemin ediyim ayrıca ?
Neyse,madem herkez paylaşıyor bende paylaşayım dedim.

Sene 1996,yagmurlu bir pazar akşamı idi.Ben ve ailem televizyonda çok güzel bir film seyrediyorduk.Ama dışarıda yağan yagmur bizim anteni bozdu.Böylece televizyon keyfimiz bozulmuştu.Ama ardından çok şiddetli bir gökgürültüsü duyduk.Babam hadi herkez yatağa dedi.Neyse yattık.Ama su damlaları benim pencereme çarpıyor ve yok oluyordu.2 besmele ile yatağa girdim ve uyudum.Uyur uyumaz,ellerini bana uzatmış bir adam gördüm.Tam olarak karasakallı , nursuz yüzlü bir dede bana ,

-Dede =''Gel bana yavrucugum gel.Canını yakmayacagım '' diye sesleniyordu.Bende tamam diyerek dedenin elini tuttum.Beni bir yere götürdü.Götürdügü alan bir top şeklinde idi ve etrafı yıldızlarla doluydu.Ben hemen bir soru sordum;

-Ben = Neresi burası ?
-Dede = Star yavrucugum star...
-Ben = Peki ben buraya ne için geldim ?
-Dede = Sen büyük bir amaç için burdasın.Sana rüya melegi ünvanını vericem.Senden önceki melek,işini bıraktı.Meğer yeterli para ödemiyormuşuz.Bundan sonra sen rüya meleği olacaksın ve bu işe plevel 4'ten başlıcaksın.
- Ben = Tamam dede. '' Dedim.Ve bu yıldan itibaren yani 6 yaşından itibaren , sizlerin rüyalarını ben orgenize ediyorum.İstek rüya varsa , 0212,415 XX XX numarasını arıyarak,istek rüya siparişi verebilir.

_------

Tabi yalan,baştan sona yazma :) Aranızda küçükler varsa inanabilir belki.Neyse bizimde artık bir payımız oldu =)

@Tedbunny

Artık sıkılmana gerek yok.Bak karasakallı , nursuz bir dede'den bahsettim.
Benimde 2 hafta önce başımdam bi olay geçti.Gece uyuyorum.Ama 30 saat falan uyumamıştım 1 gün önce.Nese direk sızmışım.Gece çok karmaşık kabuslar falan görüyorum.Bi anda yataktan sıçrar gibi oldum.Ve ter içinde kalktım.Gözlerimi açtığım anda Ezan okunmaya başkadı.Uyku sersemliğiyle kendi kendime kesin yattara olduk dedim.Cenaze namazımı kılıyolar diye duşundum:D.Ertesi günde aynı saatlerde yataktan sıçradım busefer yaklaşık 1 dakika sonra ezan okunmaya başladı.
Some_one bende gerçek birşey anlatacaksın diye okuyordum ne zamanki dede kelimesini gördüm aha dedim buda sallıyor birşeyler :). Bu arada bu dede gay galiba o ne öyle "gel yavrucuğum canını yakmayacağım" :D
Infernus : Some_one bende gerçek birşey anlatacaksın diye okuyordum ne zamanki dede kelimesini gördüm aha dedim buda sallıyor birşeyler :). Bu arada bu dede gay galiba o ne öyle "gel yavrucuğum canını yakmayacağım" :D

Yok gay falan degil.Sadece sorunları var :D
rüyalar garip güzel korkunç şeyler ya. ara sıra bazı rüyalar görüorm böyle acaip tırsıtıcı fln rüyada oldumuda biliorm rüyadan cıkmak istiorm cıkamıorm o zaman acaip kötü oluor xS ama güzel yanlarıda yok deil rüyaların. böyle tam qüzeL bir rüyaya denk gelirsen oho babalar gibi :D . ama tam işin civcivli kısmına geçecemiz zaman rüyanın kesilmesi adama çok koyuyor ya
Spawnsas : çocukmusun sen marlock ?

böle saçma sapan şeylerden korkulurmu ?

10 yaşında isen kork ona birşey demiyorum:kikirik

bunun çocuk olup olmamak ile alakası yok o kdar tesadüf yan yana gelince korktum ne yapayım düşün bi teyzen 2 haftada bir işten geliyo izni var yeğenine cd alıyosn ve evdei lambalardan bazıları yanmıyo.teyzem geldı cd aldı evde mutfak lambası patladı ben daha korkmuyumda kim korksun
Kur'an da rüya ve gelecek kavramını işleyen bir ya da birkaç ayet vardır.Saçma veya hurafe diyenler için hatırladığım kadarıyla bir alıntı veriyorum.

'Biz onlara uykularında geleceği tanıma fırsatını bahşettik' böyle bir şeydi sanıyorum yanılmıyorum inşallah.

Not: Her rüya gelecekle ilgili değildir.Çoğu etkilenme vs vs. Ama böyle bir şey var.Ayrıca uyuyan herkesin ruhu ahiret olayının bir örneği bir tekrarı olarak yerinden çıkar ve tekrar yerine döner.Bu da aynı şekilde Kur'an da geçiyor.
bakın

rüyalara lafım yok

ama bu kadar korkucak şeyde yok

bilo demiş kuranda var

başıma geldi biliyorum ve inanıyorum.

bazen rüyalarda geleceği görürüz

ama saçma sapan rüyalarımda var

mesela bundan 5-6 sene öncesi ben 4. sınıfa gidiyorum sanırım.

bizim eve hırsız girmişti ve ben girmeden önceki gece eve hırsız girmişti ve böle spiderman gibi binanın tepesine felam çıkıyorum hırsızları atıyorum vs.kısacası saçma sapan şeyler..

ama gene başıma geldi

bir gün arkadaşlarımla okulda yürüyormuşum ve çimleri sulamak için olan hortuma takılıp düştüğümü gördüm

bundan birkaç gün sonra aynı olay aynı insanlarla aynı yerde aklıma geldi ve yere düşmedim:)
Novice
-0.500001
Bnm de Ruyamın Host u Bitmis Artık Ruya Gormuom :(
aslında yazdıgım olay gercek bi gun ben fırlama kuzenım ve kuzenımın kuzeni diyeyim 3 umuz wc3 te knight oynuyoruz evde 2 pc vardı o sıralar
herneyse sonra dedik böyle kuru kuru lak lak olmuyor birşeyler alıp ziyafet yapalım dedik bunları markete gönderdim bi kaç şey alın dedım marketi aldı geldiler :D herneyse böyle saat 9 a doğru yanaşıyordu bu olayın tarihi saati 13.02.2008 saat 8:43 Sn 19 idi olayın tam yeri vakti
herneyse sonra meyve suyu içiyordum dükkanada yeni bi klavye geldi ama tek klavye 42 dolar fln aldım eve getirdim işte onu neyse sonra meyve suyundan bi yudum aldım bardağı masaya koydum arkaya dondum bişeyler dedım kuzene önüme dönerken bardağa bi çarptım direk yeni klavyenin uzerine döküldü bardak birden boşaldı yani herneyse cabuk bi bez getirin dedim koşup aldılar raskele bastıra bastıra silmeye başladım sildim sildim sildim sonra kafamı kaldırdım bi baktım tarih saat sn hepsi aynı şekilde yazıyor pc ye baktıktan hemen sonra sol üstımdeki saat e baktım sn den 6 sn ileri geçmiş çok pis huylandım o gün ulan dedim kesin bugün you are death olucam dedım korkmadım ama ürperdim ve o not defteri masa üstünde kayıtlıydı tabi format atana akdar başımdan böyle bi olay geçti yazdıklarım ın hepsi gerçek arkadaşlar uydurmuyorum saygılar..
Administraktor : aslında yazdıgım olay gercek bi gun ben fırlama kuzenım ve kuzenımın kuzeni diyeyim 3 umuz wc3 te knight oynuyoruz evde 2 pc vardı o sıralar
herneyse sonra dedik böyle kuru kuru lak lak olmuyor birşeyler alıp ziyafet yapalım dedik bunları markete gönderdim bi kaç şey alın dedım marketi aldı geldiler :D herneyse böyle saat 9 a doğru yanaşıyordu bu olayın tarihi saati 13.02.2008 saat 8:43 Sn 19 idi olayın tam yeri vakti
herneyse sonra meyve suyu içiyordum dükkanada yeni bi klavye geldi ama tek klavye 42 dolar fln aldım eve getirdim işte onu neyse sonra meyve suyundan bi yudum aldım bardağı masaya koydum arkaya dondum bişeyler dedım kuzene önüme dönerken bardağa bi çarptım direk yeni klavyenin uzerine döküldü bardak birden boşaldı yani herneyse cabuk bi bez getirin dedim koşup aldılar raskele bastıra bastıra silmeye başladım sildim sildim sildim sonra kafamı kaldırdım bi baktım tarih saat sn hepsi aynı şekilde yazıyor pc ye baktıktan hemen sonra sol üstımdeki saat e baktım sn den 6 sn ileri geçmiş çok pis huylandım o gün ulan dedim kesin bugün you are death olucam dedım korkmadım ama ürperdim ve o not defteri masa üstünde kayıtlıydı tabi format atana akdar başımdan böyle bi olay geçti yazdıklarım ın hepsi gerçek arkadaşlar uydurmuyorum saygılar..

Açıkçası anlattığın olaydan bir şey anlamadım. Burada tam olarak ima etmeye çalıştığın şey ne ? Yani anormal olan şey ? :)
neyse geceyi atlattık o yeter yok bi problemim rahatım :)
u-s rüya tabirleri bölümü açılsın , moderatörlüğüne adayım sdufogdfg

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.