Merhaba,

Evimdeki pc&裟in ttneti hacklendi.

hacklenmeden önce birisinden bir link gelmişti linke hiç bakmadan tıklamıştım ve linke tıkladıktan sonra açılan sayfada şöyle bişiyler yazıyordu,

Bilgisayarınızdan girilmiş banka hesabınız vs vs hacklenebilir.

Ttnet önemli değil o hacklensin onu türk telekomdan hallederizde banka hesabını gerçekten hackleyebilirlermi acaba?

Hacklerseler neler yapabilirim veya neler olur?

Ve unutmadan ttnet hacklenmeden öncede adam bi iletişim vasıtasıyla ttnet kullanıcı adımı ve şifremi söyledi varmı böyle birşey :)

Bişi olurmu?

Bu konu [Narcotich] tarafından düzenlendi(2008-03-06 21:44, 16 yıl önce)
Yalandan Ölüceksn MeRan Hackledi Onu Ve Link Falanda Atmadı Yalan Yanlış Yazma Millete + Banka Hesabınıda Hacklerdi Egerki Olsaydı Ama 18 Yasından Küçük Bi Cocugun Ne Hesabı Olabilir ki Sadece Ttnetini Hackledi Dua Et :yes
Zaten meran atmadı linki o link baska bi çocukdan geldi.
Benden gelmiş pc de virus var ...
İhsan senden geldi o link evet banka hesabı vs hacklenebilir bişiyler yazıyodu.

Ben ttneti hallederimde, bank'a işleriyle uğraşmak istemiyorum savcılık, dava, mahkeme :((
vallaha pc de virus var :D

cs oynuyorum makina kitleniyor ...
İhsan Sana Bir Anti Virus Programi Tavsiye Etcem Butun Virusleri Buluyor Compta.

Pm ye bak atiom
Netten alısveriş ypamadıgın surece banka hesabını kullanamazlar :) tabi tam oalrak emin değilim ama buyuk ihtimalle bişi olmaz sadece eger adsl sınırlıysa kotayı astırtır surekli birşeyler indirirsenin hattan ole bi apra girer okadar :)
TTnet i hacklemişler derken ttnetten aldığın k.adı ve şifre sanıyorum bişey olurmu sorusuna olmaz taki şifreyi ele geçiren kişi sizin telefon hattından kendi evine hat çekip bağlanana kadar ;)

Banka hesabı olayına gelince online alışveriş sitelerinden kredi kartı ile bişe yapmadoysan ve bundan sonrada virüsü kaldırana kadar yapmazsan sorun olmaz. Eğer şifrenin kredi kartı bilgilerin ele geçirilmiş durumda ise bankayı arayıp iptal ettirmeni tavsiye ederim.
illaki ev telefonuna kablo çekmesi gerekmez şifresini değiştirirse sorun çıkabilir..
Arkadaşlar bukadar basitmi zannediyorsunuz banka hackleme olayını nerdeyse bütün bankalar artık ileri derecede güvenlik sağlıyorlar.. en son bana Garanti Bankasından sifrematik gönderdiler. Bukadar karmasık bi sistem varken bir LAMER'in banka sifresi alması zor..
Banka ŞifResi Dedigi Sey KRedi KaRtı Yani [CC] NumaRası Tamamen KuLLanıcıyLa ALakaLı Yani Net ÜzeRinden ALışveRiş YapıLıRsa Hiçte ZoR oLmaz ALması MatikLe FaLan ALakası Yok 8)

@Nemesis : Banka HackLemek Gibi Bi OLay Yok İyi Oku Ona GöRe YoRum Yap Bence !
Jardon bence sen iyi oku öyle yaz :)
Banka hesabını hacklerse korkma savcılıga baswurursun 10-20 katı parasını alırsın. Zaten banka hesabını alabılmesı ıcın senın o bılgısayardan kısa sure once bankacılık ıslemlerı yapmıs olman gerekır falan fıstık korkma yanı. Bu arada ttnetede sikayet edersen hacklıyen kısının netını acılmamak uzere keserler (ttnetten bıdaha alamaz internet)
45-50 ytl ye gidip bir kaspersky alıyorsun.. bir daha virüs görmüyorsun..

bankacılık işlemlerini de.. ekran klavyesi kullanarak yaparsan hacklenme ihtimalin kalmıyor.

ek olarak.. o bilgisayardan bir kişinin hesap bilgileri çalınırsa sen değil velin ilgilenir..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.