Silindi
Bu zaman da askere gitmek zor.Askere gidenleri beklemek daha zor.

Allah yardımcın olsun.Hayırlısıyla git, hayırlısıyla gel !
Birşey sorucam arkadaşlar hala paralı askerlik varmı yani 10-15 milyar veriyorsun 1 ay gibi bir süre askerlik yapıyorsun benim bildiğim kalktı ama siz sölermisiniz ?
Hayır kalktı o 17 ağustos depremzedelere para toplamak için yapılmıştı ayrıca paralı askerlik yanlış bence (ÖZEL DURUMLAR HARİÇ)
Parası olmayanlar ne yapsın onların canı canda bizimki patlıcan mı
Yolun Açık Olsun. Güle Güle Git, Güle Güle Gel ;)
M.Ceritoglu : Hayır kalktı o 17 ağustos depremzedelere para toplamak için yapılmıştı ayrıca paralı askerlik yanlış bence (ÖZEL DURUMLAR HARİÇ)
Parası olmayanlar ne yapsın onların canı canda bizimki patlıcan mı

yurtdışında işin fln var diyip rapor sonra gidebiliyorsun.
Hayır canım benim Spawnsasım kalktı o
Polemik yaratmayalım lütfen :D

Yov spawnsas tehcil ayrı Bedelli ayrı

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-08-22 14:09, 16 yıl önce)
hayırlı teskereler
Tekrardan S.A Arkadaşlar topicler temizlenmiştir diye düşünüyordum ama hala duruyor 1 ay gibi bi acemilik sürecini tamamladım ve dağıtım izni için evimdeyim.Yeni mekan Zonguldak/Devrek.Vay be zaman oralarda öyle bir acımasız ki 1 ay 3 aya bedel.Beş gün kadar daha sizlerleyim daha sonra 13 ay 24 günlüğüne tekrardan aranızdan ayrılıcam :(
Brave hayırlı teskereler.
Silindi
Expert
2.6
Brave askerliği nerde yapmak istiyorsun ?

yani msl bazıları doğuya gitmekten korkr bazıları doğya gitmek ister ?
hayirli teskereler BRAVE Insallah cabuk gecer zamanin
brave87 : Yeni mekan Zonguldak/Devrek.

Aa yakınmış yarım saatlik yol. :) Ara sıra uğrarız :p
Hayırlı teskereler.
Allah'a Emanet Ol.
Umarım şeker gibi bir komutana rastlarsın.Hepimizin görevi sana çok imreniyorum.Allah yardımcın olsun.Umarım rahat geçer :memnun

Su gibi gidip gelmen dileğiyle (burada olmayacağım o yüzden dileyeyim dedim :memnun)
@M.Ceritoglu

Vay yavrum çocuğa bak 2 günde 4 yaş atlamış da gelmiş 17 yaşında olmuş ;) Abi abi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.