zonguldakta olsak gelirdik ziyaretine beah. Böyle durumlara dayanamıyorum abi ya:O
@Malapagos

:D abi senin hayranınım armağan çağlayan gibi adamsın hiç bişey kaçmıyo hee :oynas
@Malapagos
Sıklıldım taklit yapmaktan+Herkes istediğini yapabilir.Özügürüz bu yüzden sanane gibi bir cevabı yapıştırmak istiyorum gelişine.Ayrıca polemik yaratıyorsun boş yere.Bu olay ve amaç ne anlamadım?.
Ayrıca

KONULARI SAPTIRMAYI NEDEN BU KADAR SEVİYORSUN?
**Bilocan** : @Malapagos

:D abi senin hayranınım armağan çağlayan gibi adamsın hiç bişey kaçmıyo hee :oynas

Eyw Bilader... Daha birsürü kişi var. :D
Çarşı iznine çıktım bi bakayım bizimkiler napmış dedim :) Nasılsınız Arkadaşlar yazdığınız cevapları haftaya okuyacağım gerçeği üzüyor beni ama napalım VATAN BORCU işte :)...

Arkadaşlar buraya gelince anlıyorsunuz ki okumak en güzel şey.Ne yediğiniz yemek karın doyuruyor.Ne de yattığınız yatak uyku veriyor.Şafak henüz karanlık hatta zifiri.Daha yeni 60 bitti kaldı 400 gün :( seneye ramazan bayramına şafak 45 oluyor.Yani ailemden, sizden ayrı iki bayram daha geçecek.Neyse hepinize sağlık , mutluluk dolu günler diliyorum.

NOT: Topic kirliliği olmaması açısından hep aynı başlığa postluyorum umarım sorun yaratmaz.

Benim için buruk geçen bu mübarek ramazan bayramı hepinize dilediğiniz şeyleri getirsin.
Bayramınız Kutlu Olsun.

BrAvE HeArT @ Zonguldak
87/3 Ap
Ş : 400
BİTMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !

+up

Bu konu brave87 tarafından düzenlendi(2007-10-14 14:16, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.