[Ragnar] : Hey allahım. Bukadar dert varken şu memleketde millet iyice interner e sarmaya başladı. Ben indiriyorm hergün 5-10 tane göz altına alan olmadı daha :D

burak yakında qeLırLer :D korkuom bn :D
Anammmmmm... Çikoooowww Bağamı ağlıyin.

Ya hacı :D okudugunuz herşeye inanmayın külliyen yalandır kesin. :D bilgisayarımda :D 1 tek orjinal yazılım yok suanda :D bu sitedekilerin kaçında :D orjinal antivirüs wardır :D

Yada kaçında orjinal XP wardır. He laptop alıpta bağa hava atacak olan warsa :D hiç üşenmesin atsın. :D

Boş geeeeeeeeeeeeeeeeççççç :D

Ben size şunu söliyim :D

Eğer yıllık 5milyar YTL barajlar için ayrılmazsa. 2015 yılında elektrik bulamıcaz :D

Ahh uleyyyn olaya bah. Baraj yapın uleyyyynn bağa da iş çıksın :D Bırakın mp3 ü filan
Publisher'im gerekenleri söylemiş =)
Ayrica.
2 yada 3 kisi göz altına alındı die binlerce insan müzik indirmicekmi ?
Yararı olmuyacaktir.
Göz altına alınmak hiç birşey ifade etmez.Ödenmesi zorunlu olmak şartı ile 100ytl para cezası kesin bakalım korsan diye birşey kalıyormu :D
CrazyDream : DEdiğinde haklı olablirsin ama bu kadar kişi ben korsanla savaşıyorum Kasetim 30 milyon alın derse kim alır sence yap 5 milyon gidip seninkini alıyım 3 veren 5 de verir şahsen 3m verip korsan alıcağıma 5m verip orjinal alırım

Katılıyorum, 20 liralık bir müzik CD si toplamda kaçtane satılabilirki 2 liralık korsanı varken? eminim korsanı orjinalinden fazla satar. eğer Korsancılar bunu 1 liranında altında maliyette üretebiliyorlarsa Plak şirketleride üretebilir fiyatıda 3 olur 5 olur, Fiyattan değil Sürümden kazanılır hemde Korsanın önüne geçilmiş olunur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.