Koyu Atatürkçüyüm !
Bugunlerde Laikligi ve Atatürk ilkelerini bozmaya calisan durumlar oldugundan dolayı sıkıldıgımıda belirteyim ilk olarak
Yanlız birsey belirtmek isterim yanlıs anlasılmasın ATATÜRK yetimdi derken yanlış anlayan arkadaslar olabilr acıklaması olarak Atatürk yanlız yaşamayi tercih etti ve her seferinde annesinden arkadaslarından uzak kalmayı tercih etti ...
Konunun sabitlenmesine sevindim daha once us de buna benzer 2topic acmıstım ama siyaset falan die kapanmıstı
tesekkur ederım bu topic için ...
@dtuncer

Bunları senmi söylüyorsunun açılımı gelirse mendilini al gel.Aldığı cevapların oturaklığı gözlerini yaşartabilir :)
Post'un editlendi.
Uyarı 1 Aldın.
Dediğim gibi tartışma cıkartıcak post'lar atmak kesinlikle yasaktır.
Topiç'in ömrünü kısaltmayın.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2008-02-08 13:42, 16 yıl önce)
Flame.. Flame... Flame....
Yapmayin...!

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2008-02-08 13:44, 16 yıl önce)
Ya bizi ATATÜRK zamanında avrupa birliğinin o zamanki adını unuttum herneyse orada davet etmişlerdi girmemiştik.Şimdi öle birşey yapıyorki başımızdakiler AB'ye giricez diye ermenileri devlet yönetimine getirin deseler getiricekler....
Milletler Cemiyeti mi demeye çalışıyorsun ?
Hah adını getiremedim bir an...
ikissyoudie12 : Ya bizi ATATÜRK zamanında avrupa birliğinin o zamanki adını unuttum herneyse orada davet etmişlerdi girmemiştik.Şimdi öle birşey yapıyorki başımızdakiler AB'ye giricez diye ermenileri devlet yönetimine getirin deseler getiricekler....
Atatürk'e Katılmasi İçin Sorarlar ve Gelen Cevap Budur
-Eger Bize Teklif Gelirse Şartlarımızı Ortaya Koyarız Düşünürüz Şartlarımız Uyarsa Gireriz!
Buyukluk Budur Be Ne Gerek Var G.t Yalamaya!!!
Mesajını derhal editlersen sevinirim, nede olsa uygunsuz cümleler mevcut..
Xlore sen anlıyamamışsın.Bilim ve gelişme adında Atatürk'ün olmasının çok iyi olacağını söyledim.

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim özellikle Xlore'ye,keşke atamız yaşasaydıda bi düzene koysaydı şu ülkeyi...
ATATÜRK OLMASAYDI...

ATATÜRK OLMASAYDI, bu günkü hür ve demokratik ortamda yaşayamazdık

ATATÜRK OLMASAYDI, demokratik,laik,sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye cumhuriyeti olmazdı.

ATATÜRK OLMASAYDI, Şanlı bayrağımız bu vatanın semalarında özgürce dalgalanamazdı.

ATATÜRK OLMASAYDI, Ankara ve Çankırı hariç her yere pasaportla giderdik,birde vize derdimizolurdu.

ATATÜRK OLMASAYDI, Milliyetçilik duygusu hiç anlaşılamayacak ve mevcut olan ümmetçilik kavramı içerisinde dostumuz ve düşmanımızı ayırt edemeyecektik

ATATÜRK bize Türk'lüğümüzü iade etti!

ATATÜRK OLMASAYDI, TÜRK a,b,c sı olmazdı

ATATÜRK OLMASAYDI, KENDİ KÜLTÜRÜMÜZÜ TAMAMEN UNUTUR TÜRKÜLERİMİZ,ŞARKILARIMIZ VE TARİHİMİZ YERİNE BAŞKA KÜLTÜRLERİ ÖĞRENİRDİK.

ATATÜRK OLMASAYDI,modern çağın ilimlerini öğrenemeyecek ve dışarıdaki gelişmeleri takip edemeyecektik.

ATATÜRK OLMASAYDI, Şu anda mevcut modern çağın teknolojisini kullanan devlet teşekkülleri ve özel şirketler olmazdı.

ATATÜRK OLMASAYDI, YOLLAR BARAJLAR,FABRİKALAR, ÜNİVERSİTELER,OKULLAR YAPILAMAZDI KARANLIK VE CEHALETİN KURBANI OLURDUK.

ATATÜRK OLMASAYDI,Sanat ve sanatçının değeri bu günkü düzeye gelmezdi

ATATÜRK OLMASAYDI,üzerinde çağın damgası olan hiç bir hareket ve müesseseyi kuramazdık

ATATÜRK OLMASAYDI kadın hak ve hürriyetleri, öteki islam ülkelerinin şartları içerisinde kalacaktı,kadınların seçme seçilme(!!!) dahil hiç bir hakkı olmayacaktı.

ATATÜRK OLMASAYDI,Din ve maneviyatı akıl ve mantıkla böylesine bağdaştıran bir başka insan bulamazdık.

ATATÜRK OLMASAYDI,Bu günlerimize özlemle uzaktan bakan bir ülkenin bahtsız insanları olurduk.

ATATÜRK OLMASAYDI,Hayatında olduğu gibi ölümündede bağrından çıktığı milletini o günlerden bu günlere dünya gündeminde tutabilmiş bir başka insana sahip olamazdık

Bu konu Xlore tarafından düzenlendi(2008-02-08 14:40, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.