[Narcotich] : Videoda gördüğünüz pitbull22 kilodan fazla.

+ size isterseniz pitbull la pitbull kavgası vidyosuda koyayım bu arada anlamış olursunuz pitbull un azının 4.5 ton basmadığını.

(ki) 4.5 ton bassa bir ısırışta herşeyi dağıtır..

+2151515151
Silindi
Members
0
Güç bakımından değilde dış görünüş bakımından (güzellik) Rottweiler ve kurtları tek geçerim. Özellikle Sibirya Kurt'u.
DOGO argantıno gıbı sı yoktur ama Kangal her trlu pıtbullu alır
arkadaşlar ne derseniz deyin kangal bir numara birincisi kaç tane video izlediysem hep kangal yendi pitbulunda yendiği oldu fakat 12-3 diyelim kangal 12 pitbul 3 çünki pitbulun yendikleri yaa tasmaya takılı kangaldı yada güçsüz küçü daha 2 aylık kangaldı yada yaşlı kangal türk köpeği arkaşlar bırakın şu robot köpeği el yapımı melezi yaa has ve has elle yapılmıyor kendi doğasıyla gücüyle elle yapılmış pitbula kafa tutuyo yaa helall tüm kangal taraftarlarınaa selamlar
kangal aynen pitbull yapmacık biraz Sert görünür[sadece görünür]
Şu anda okadar kişi cahilce yorumlar yapmışki inanamıyorum.Yok iyi bir dövüş eğitimi almış kangal hertürlü yener falan filan.Bu arkadaşlara soruyorum bir köpeğin nasıl dövüş eğitimi aldığı hakkında en ufak bir bilginiz varmı.Dığ görünüşe göre yorum yapmak çok kolay.Bu kopeklerin birbirine ne kadar uzaklıktan salındığı önemli,köpeğin kondisyonuna bağlı,yaşına türüne bağlı.(Çoğu kişi Pitbull diye konuşur ama resimlerde ve videolarda gördükleri hiçbir köpek Pitbull değildir.)Önce Pitbull diye tabir ettiğiniz köpek nedir neyin nesidir diye araştırın.Sonra gidin Pitbull olarak sandığınız Amerikan stafffordshire terrier adlı köpeği araştırın.Videoyu izliyemedim çünki henüz onay almamıştır diyor.İzliyebilirsem ona göre yorum yapıcam.
U-S da ne kadar çok cani varmış böyle:huh
Bende videoyu izleyemedim ama daha once bir arkadasımın gosterdigi bir video izlemiştim kangal ila pitbull kavga ediyordu kavga baslar baslamaz kangal pitbulun ustune atladı tek hamle yaptı ısırdı pitbull oradan kurtulamadı ayrıca tedbunny arkadasın dediği gibi pitbull oldugundanda emin değilim yanlsı olmasın adamalrp itbull diyordu :)

bu arada

dogo puma avında :)

ıyy pitbull adamı napmıs :D hehe kusun biraz sizi caniler zavallı hayvanları dövüştürürsünüz haa :D
Administraktor :

ıyy pitbull adamı napmıs :D hehe kusun biraz sizi caniler zavallı hayvanları dövüştürürsünüz haa :D

Şöyle yapıyorsunuz varya illet oluyorum.Sizin gibiler yüzünden Pitbull'un adı katil köpeğe çıktı.Nerden biliyorsun adamı Pitbull'un o hale getirdiğini.Medyanın yaptığı şerefsizlikler yüzünden bu köpekleri sokaklarda rahat rahat gezdiremez olduk.Amerika'da sokak köpeğinin saldırısına uğruyan adam yetkililerden yardım istemiş fakat isteklerine bi karşılık alamayınca,yine başvuru yapıyor fakat kendisini ısıran köpeğin bir Pitbull olduğunu söylüyor.Kameranından tutunda gazetecisinden olmak üzere herkez adamla konuşmak için evine gitmiş.İşte bir kaç kişinin yaptığı şerefsizliği bütün Pitbullara maal edilmesi beni gerçekten deli ediyor.
hayır arkadaş sizin gibiler diye bana camur atma asıl sizin gibiler yuzunden insanlara hayvanlar tarafından bunlar oluyor:no
Sen benim hayvanlara karşı nasıl davrandığımı biliyormusunda gelip bana böyle konuşuyorsun.Evet sizin gibiler yüzünden Pitbull bir canavar olarak biliniyor.Neymiş bu adamın suratını Pitbull bu hale getirmiş.Nerden biliyorsun kardeşim Pitbull'un yaptığını.Eğer şaka maksatında da koyduysan,yapmayın böyle şeyler.Gerçekten deli oluyorum.Hayvanın adını karalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz.
evet ben şaka maksatlı koydum ama sen pit bull uzerıne tanımam dıyen sahıs deılmısın ?
Anemon :

Bilmeyenler vardır belki diye söylüyorum

dogo argentino ve pitbull kavgasında
dogo argentino ve kangal kavgasında dogo alır

inanmayanlar olursa araştırabilir bu köpek afrika'da puma avında kullanılıyor
Puma'yı yakalayıp etkisiz hale getirebiliyor.
+1
Administraktor : evet ben şaka maksatlı koydum ama sen pit bull uzerıne tanımam dıyen sahıs deılmısın ?

İyice saçmaladığının farkındamısın.Benim bu topicte 2 tane postum var.Eğer iki postu okumadan yorum yapabiliyorsan sana dicek bişey bulamıyorum.Benim yorumlarımı baştan oku,sözlüğü aç anlamlarına bak sonra bana iftira at.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.