Evet dogru son söz arakdaşlarda
Aynen eger tecavüz etmiş olsaydı evlenmek zorundadır ama kız veriyor bizim oglan alıyor yada kız alıyor bizimki veriyor nese bu konular çok karışık sonuç olarak veren razı alan razı olduğu için iki tarafta zorla evlenmek zorunda değil fakat kızın fikri önemlide nereye kadar çünkü bunları vermeden yada almadan önce düşünmesi lazımdı.

Haydar dümen amcasına sorsun bence o daha ii bilir :D
Cocy : Aynen eger tecavüz etmiş olsaydı evlenmek zorundadır

Hocam sen naptın ya :S Sen çok yanlış gelmişsin. Tecavüz ediyorsa evlenmek mi zorundadır ? Sen bir kadın olsa kendi tecavüzcünle evlenmek zorunda mı kalacaksın ? Tecavüz olsa ne olmalıdır söyleyeyim ben sana. O kansız abaza hapse girmeli. Sen de çocuğun geleceğiyle ilgili karar vermelisin. Aldıra da bilirsin büyütedebilirsin. Evlenmek ne la ? İyi seni beğenmeyen reddeden hatuna tecavüz et evlen. Vay arkadaş.
Dostum sen garı olsaydın tecavüz edilseydi sana o çocukla seni kabul eden kişi ya tecavüz edenden daha dengesiz yada o tipte biri olurdu zaten tecavüz haberlerinin %90ıda tecavüz eden kişi ile evlendirilerek sonlandırılmış nese konunn bunla alakası yok KONU KIZIN GÖNÜLLÜ VERMİŞ OLMASI BU ÇOCUGA VERENE KADAR KAÇ KİŞİYE VERDİ KİM BİLİR HATTA BUNA VERDİGİ GÜNÜN ERTESİ GÜNÜ KİME VERDİ ? OLMAYACAK şeyler değil bence evlenmesin :D
Cocy : Dostum sen garı olsaydın tecavüz edilseydi sana o çocukla seni kabul eden kişi ya tecavüz edenden daha dengesiz yada o tipte biri olurdu zaten tecavüz haberlerinin %90ıda tecavüz eden kişi ile evlendirilerek sonlandırılmış nese konunn bunla alakası yok KONU KIZIN GÖNÜLLÜ VERMİŞ OLMASI BU ÇOCUGA VERENE KADAR KAÇ KİŞİYE VERDİ KİM BİLİR HATTA BUNA VERDİGİ GÜNÜN ERTESİ GÜNÜ KİME VERDİ ? OLMAYACAK şeyler değil bence evlenmesin :D

Bi bitmediniz la. Pek bitecek gibi de durmuyonuz ya neyse. Eskiden nasıl olmuşsa öyle mi devam edecek ? Eskiden de kızları gömüyolarmış onu napcaz ? Afrika da hala bazı ülkelerde kızlar küçük yaşta sünnet ediliyor ? Bunları yapmaya da mı devam edelim ? Nası bi kafa bu anlamadm.

Sakinleş ve düşün. Hayvanın teki bir kıza tecavüz ediyor. O kız için nasıl bir durum bunu düşün. İntihara kadar gidebilir kızın yaşayacağı dumuru düşün. Sonra bi bakıyosun ona tecavüz edenle evlendiriliyor ve bir ömür beraber olması bekleniyor. Şimdi sen bunu normal mi karşılıyorsun ?
Cocy : Dostum sen garı olsaydın tecavüz edilseydi sana o çocukla seni kabul eden kişi ya tecavüz edenden daha dengesiz yada o tipte biri olurdu zaten tecavüz haberlerinin %90ıda tecavüz eden kişi ile evlendirilerek sonlandırılmış nese konunn bunla alakası yok KONU KIZIN GÖNÜLLÜ VERMİŞ OLMASI BU ÇOCUGA VERENE KADAR KAÇ KİŞİYE VERDİ KİM BİLİR HATTA BUNA VERDİGİ GÜNÜN ERTESİ GÜNÜ KİME VERDİ ? OLMAYACAK şeyler değil bence evlenmesin :D

Ortada Tecavüz yok
Onu biliyoruz olm zaten konuştuğumuz başka birşey :D :D

Nereye düştüm olm ben neyse benden bu kadar hayırlı işler.
Beyler şuan 3lü sardım içiyorum kafam süper oo ye furkynin uydurdugu şu hikayeye ne ka güzel yorumlar yapıyoruz :D
Michaell gittigin yere benide götür dostm hadi kızılay meydanına gidelim :DSF
Ne tecavüzü neyin kafasındasınız :S
senin gazmaskesinin camı bugulanmış tecavüz diyen yok ya öyle olsaydı dedik gardaşşşşşşşşşşşş biraz kitap okuyun yazılanları yanlış okuyorsunuz :S
Cocy : senin gazmaskesinin camı bugulanmış tecavüz diyen yok ya öyle olsaydı dedik gardaşşşşşşşşşşşş biraz kitap okuyun yazılanları yanlış okuyorsunuz :S

Camları çatladı ztn resme bak yakından
tecavüz edilmişse eden eleman temizce linç edilir kız da suçlanmaz, hamile olmasını engelleyecek iğneyi yaparlar, linç edilen herif üstüne hapsi de yer. keşke hadım da edilse.
Uo_Meadhros :
Cocy : senin gazmaskesinin camı bugulanmış tecavüz diyen yok ya öyle olsaydı dedik gardaşşşşşşşşşşşş biraz kitap okuyun yazılanları yanlış okuyorsunuz :S

Camları çatladı ztn resme bak yakından

Pardon kanka kuzenim yazmş afdh bu espiri buna olmadı ama idare et :)

Furky kızı sen bozduysan evleneceksin dostum ! Öyle zevkleri yaşadım atayım kenara olmaz evleneceksin gözüne kız kardeşini yada akrabanı getir onların başına böyle bişey gelse sevdikleri kişi onları atıp gitse ? Senin duygun ne olur? ki
TABİ KIZ bozuktuda sende üstüne yama yaptıysan orası ayrı konu evlenme derim çünkü çocugun SİYAH TENLİ CEKİK GÖZLÜ SARI SACLI olabilir :S
Çok espriye müsait bir konu ama yapmayalım hadi.

Ortaya not : Namus bekçisimisiniz lan siz :D.

Bu konu Marlock tarafından düzenlendi(2013-06-26 07:30, 10 yıl önce)
COcy ne iğrenç bi adamsın la sen. Yama yaptıysan ne demek arkadaş. Kota yama yapıyor sanki. Lugatına tüküreyim.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.