Konu açıklaması tartışma olduğundan buraya açtım geyik konusuna çevirmeyin hemen..

Kızlar hakkında vardığım sonuç hadi işin içinden çıkalım.

*Çok yüz versek Sıkıldık derler, Normal Yüz versek Hep aynı Derler, Az Yüz versek sevmiyorsun derler. Bunlar ne İster?*

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-05-28 16:23, 14 yıl önce)
Kızlar ilgi ister ama dozunu iyi ayarlamak lazım hep erkek ısmarlasın ister jest ister kendini tanrı görür ama her kızda öyle değil sanki.
Bu arada belirtmek istiyorum özel hayatımda problemlerim yok sadece aklıma geldi yazma gereği duydum.
@GeniusKid
sana katılmıyorum ben kız arkadaşlarımla dışarı çıktığımda nekadar hesaba atlasamda hiç ödediğimi hatırlamam :D
Ün, şöhret, para
görünsün diye sohbet geyiğe açılmıyo galiba bunlar artık :D
yüz verirsin hoşlanıyor zanneder bu kız milleti
öper bitirsin seviyor zannedirler
evlenirsin koyarsın postayı bebek dünyaya getirsin
aşık zannedeler
yav bizim iş yerinde özkan abimiz var, canımızdan çok sevdiğimiz muhabetimiz oldu geçen gün ;

dediki ya devrim bu kadın milleti hep altta hep altta bir kerede üste çıksınler heryerde eziliyor :) ehehe
sadece anlatmak istedim :)
@Basic arkadaşım eğlence konusu olarak değil gerçekten tartışmak için açtım ancak arakdaşlar konuyu saptırıyor böyle giderse kilitlenir amacından saptırmayın
eğer ki ilkokul zamanınızda bir kız ile çıkıyorsanız istedikleri ;

sadece senin ilgin değil herkesin ilgisinisini isterler.

eğer ki lise zamanınızda bir kız ile çıkıyorsanız istedikleri ;

paranı yemeye bakar öğle vakti sen aç kalırsın o 2X doyar.Sonra başkasıyla çıkar.

eğer ki ciddi bir şekilde çıkıyor vede evlenmeye karar verdiyseniz ;

tabikide para isticek değil ya çocuk ister.
57.5 taming ister..
1. si bu soruyu cevaplayacak hayat deneyimini edinmiş bir yaş seviyesi (ben de dahil) görmüyorum bu platformda
2. si bunlar binek değil ki arkadaşlar çeşit çeşit insan var kötü yetişmiştir babalık yapacak erkek ister. şımartılmıştır para ister. ezilmiştir güvende hissetmek ister. ezmiştir pısırık erkek ister. bilgilidir entel ister. arpası fazla geliyodur deli manyak birini ister. kadınlar hakkında genelleme yapamayız ki =) Ama yine de büyük çoğunluğu pek değerli olmadıklarını hissettirince oltaya takılıyor =) yüz vermeden ilgi gösterme taktiğiyle (önce hiç ilgilenmiyosunuz sonra ilgilenmeye başlıosunuz xD)
bol paralı performansı iyi olan ona köle olmuş bir sevgili.
Silindi
Members
0
Paran varsa Range Rover , Paran Yoksa Game Over ...

Bu Herseyi Acikliyor Zannedersem .. !!!!
@Ultima10line
koptum yau :D:D
ama herkesi açıklamaz bu her kız parayı düşünmez düşünmeyenlerde var

@Death_rider inde dediği gibi
57.5 taming diil yanlız :D
2.maddede dediği gibi genelleme yapamayız :D
Novice
-0.500001
Kesinlikle Genelleme Yapılmaz Bazıları Kopek Yerine Konulmaktan Hoslanır Bazıları Erkegi Kopek Yerine Koymaktan
Ultima10Line : Paran varsa Range Rover , Paran yoksa Game Over ...

Bu Herseyi Acikliyor Zannedersem .. !!!!

Gerçekten bu cümleye gülmekten öldüm.
:asik2

* Diğer konuya gelince kızlar gerçektende hepsi birbirinden farklı fakat çoğunluğunun ortak noktası aynı. Sadece işlevleri farklı yoldan seçmişler.
:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.