Arkadaşlar msn'e bir türlü giremedim hangi sürümü kullansam giremiyorum.

Eve gelmeden önce bir arkadaşım bana msn ücretli olucak demişti ondan olabilirmi ?
çüş oha :D kalitemden kaydım beeee. D:

imkansız :D
olabilir
Hala orda mı kaldınız yaw!! Delinin biri bir kuyuya taş atmış meselesine dönmez inş bu konu. Paralı filan olmaz. Olursa da başka program kullanırız.
Benim pc virüslü ondan olabilirmi :)
Hatanın ne olduğunuı söylersen belki yardımcı olabiliriz.
saat ayarini kontrol et ok de cik
Bakın msgplus.com dan indiriyorum son sürümü

çalıştır diyorum bu çıkıyor

[img]https://img508.imageshack.us/my.php?image=msnhn0.jpg[/img]

Orda tamam diyorum bişiler doluyor doluyor

en sonda kurulma işlemi başarısız oldu diyo o indirdiğim plus u siliyo veya orası tam dolunca msn nin en son sürümünü felan indiriyor!
Nerde hata yaptığın mesajda açık sanırm. Yeni sürümlerini normal indirmeyi dene. Benim kullandığım sürüm 8.1 vede gayet memnunum. Burdan İndirebilirsin
İndirdim

yükledim

kurdum ve msn adreslerime girmeye çalıştığımda ise karşıma şöyle bir sorun çıktı

Hata kodu, xxXxxx

Sorun Gider, Kapat, Yardım, diye

Sorun Gider diyoruz herşey gayet düzgün sistem dosyası hatalı çıkıyor

Onar diyorum

''sistem dosyanızda, ad çözümlemesini etkileyebilicek MSDN ile girdiler var. Windosw Live Messenger uygulamasının
sistem dosyasını temizlemesini istermisiniz?''

Diye birşey çıkıyor evet diyorum

Msn'ye girermiş gibi oluyor yarıda kesiliyor onar dediğimiz panelede ilerleme durumu tamamlandı ve daha fazla hata diye birşeyler çıkıyo ve tabi daha bir sürü yazı :)
Konu ile konu başlığı ilişkisini kuramadım ben hala...
Lütfen başlık değiştirilsin !
saat ayarini kontrol et ok de cik
Tarih ve saatini kontrol et
MSN ücretli olucak diye birşey yok :) Bazı çevreler provoke etmeye çalışıyor, Ücretli olması imkansız. Microsoft zaten gerekli açıklamayı önceden yaptı, yanlzca belirli hizmetler ücretli olucak..
Arkadaşlar herkese teşekkürler.

Sorun pc'mde virüsler bastı :p

Format atıyım umarım düzelir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.