Aynı Sorunu Sabah Bendede Werdı Genelde Verıyo Sık Olmadan..Sorun Gıder Dedım Tarama Yaptı Gırmeyı Denedım Hata Raporu Verdı Yıne Oturumu Acmayı Denedım Bu Sefer Actı...Bazen Oluyo Tırsma..Msn Ucretlı Falan Olmaz..Mılletın Canı Burnunda Bıde Msne Paramı Verıcek..Narkotic Bılgısayarına Vırus Gırıyorsa En Saglıksı Gıt Deepfreeze Yukle..Bıde Nod32 Yukle Yanına..Eger Bılgısayar Acıkken Nod32 Den Sızan Bı Vırus Olursa Bı Reset Atarsın Makınaya Duzelır..Ben Ole Yapıyorum Ve Cok Saglıklı..
msn ücretli olursa bizde icq veya hamachi kullanırız program mı yok :)
ICQ 4ever
[Holygun] : çüş oha :D kalitemden kaydım beeee. D:

imkansız :D

:p
Novice
-14.8
Gtalk Her zaman
75 sene önceki muhabbet yinemi gündeme geldi :D
Yahoo ?
Expert
34.0001
hep beraber icq ya dönelim ben çok özledim dial-up modemle icq da geçirdiğim saatleri :)
Skype 4ever :)
icq da "Aoo" sesinde mesaj geliyodu çok güzeldi :) Bu arada 40 yıl önceki konu MSN in paralı olması imkansız
Herneyse format attım sistem dosyası artık hata vermiyor ama! msn'e hala girmiyor

Güvenlik duvarınızı kaldırın felan diyo güvenlik duvarını bulamadım nerde acaba?
Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Güvenlik Merkezi
güvenlik merkezi olsa :S

yok işte denetim masasında :S
Denetim Masasında "Windows Güvenli Duvarı" var zaten. Tıkla iki defa kapatabilirsin ordan ama MSN zaten Microsoft'un güvenlik duvarını neden kapattırsın ki ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.