ya bzi kısaltmalara bişi demiyoruz ancak yabancı dil anlatamıyormuyum ya yabancı dilllll
@vebruer

Ben genel olarak konuştum.
Ama genel olarak konusulunca bizim dediklerimiz köşelerde kalıyor biraz ne demek istediğimizi anlayında konusun ya...
0
Olayın bir diğer boyutu da şu,Zekirdek'ten önce de vardi bu kampanya ve herkes lay lay lom takiliyordu,simdi birkac kisinin gaziyla nedir bu özenilesi durum?
Yarabbim yaa off.. Konu açsak suç oluyor ya her şeyin altında bi oyun aramayın nedir bu ya..Benim bildiğim kadarıyla bu kampanyayı zekirdek.com başlattı daha öncesini bilmiyorum..Ben sadece kaynağa saygı duydum..Bi kaç kişinin gazı değil artık dilimize sahip cıkmanın zamanı geldi geçiiyor.......Bilmem ANLATABİLDİM Mİ?
0
vebruer : Bi kaç

https://www.ultima-strike.com/forumlar-m-mesajlar-s-42-q-24231-quote-201466-n-last.html#np

vebruer : bişi
buda
saolasın

Bu konu d4rkz tarafından düzenlendi(2007-05-19 00:59, 17 yıl önce)
Turkceyi turkce olarak kullanırım ama bazien de kısaltmalar cok lazim oluyor int.de cok mesul oluyosun

Ama forumlarda portallarda yazdiklarima dikkat ederek yaziyorum. Artik msn'dede dikkat edecegim.
Teşekkürler.. Bu Dayanışmamıza Katıldığın İçin..
Bencede Yaw Türkçe Gittikçe Kötüleşiyor KEndimden Utanır Oldum Arkadaşlar la msnde konusurken..Kaynaştırmaları felan kullanamdığıma bundan sonra kullanacağım...
İyide sen v yerine w kullan ondan sonrada utanıyorum de biraz garip değil mi_?
Garip Valla!!
vebruer : İyide sen v yerine w kullan ondan sonrada utanıyorum de biraz garip değil mi_?
Öpülecek adamsın (iyi anlamda).
Sağol...
ya msn yi mesene diye okuyunca gülüyorlar emesen o diyorlar toplum kafayı yemiş bizim dilimiz türkçe ingilizce değil :muahaha
niye, Knight'ı "Kınayt" diye okuyunca adam mı olunuyor?
Bakınız size bir avuç gereksiz insan,
bir de bana olsun ben Türkçesini söylüyorum onun diyor;
1.İngilizce özel isimlerin Türkçesi yoktur, özel isimdir.
2.O zaman"Kınayt" demeyin "kıniht" deyin de biraz daha Türkçeye benzesin attığınız yalan
3.Madem Türkçe söylüyorsun,"Şovalye" de kurtulalım di mi?
4.Bunu diğer oyunların ismini söylüerken de orjina ismi yerine Türkçesini kullansana o zaman bu kadar Türkçeye bağlıysan :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.