milletçe en sevdiğimiz şey duygusallık, ağlaklık. lucretius gayet profesyonelce davranıyor, dağıtamazsın milletin ip'sini. varsa illegal bir şey savcılığa vereceksin, o adam nasıl milletin özel şeylerine saldırıyorsa sen de bir nevi özel bir şeyini açığa çıkarıyorsun. adam yanlış mı yapmış, evet. sen de yanlış yapıyorsun
İp konusunda yanlış yapılan bişey yok, konu buraya açıldı burdan görüntülendi siteler ip verilmeseydi bile soruşturma ile yine verilecekti aynı hesap oldu ki bu şekilde iş uzamadı.
açılan konu doğru değil , konu açmak yerine efe tatar'a gerekli bilgileri ö.m yoluyla iletseydiniz bu konu buralara kadar gelmeyecekti.Zaten şu anda yasal işlemlere başlanmış ister istemez ip adreslerini vermek zorundaydınız.Çok hassas bir konuymuş ki anemon için o başlığı açma kararı vermiş , ben olsam bende açardım büyük ihtimal..

@kell
Anemon bu sitenin bir değeridir.

katılamadan duramayacağım.. yazık oldu.
Xantier : milletçe en sevdiğimiz şey duygusallık, ağlaklık. lucretius gayet profesyonelce davranıyor, dağıtamazsın milletin ip'sini. varsa illegal bir şey savcılığa vereceksin, o adam nasıl milletin özel şeylerine saldırıyorsa sen de bir nevi özel bir şeyini açığa çıkarıyorsun. adam yanlış mı yapmış, evet. sen de yanlış yapıyorsun

Kesinlikle Katılıyorum ,

Çok Amötörce bir hareketti yaptığın Anemon.
Uzatmanın anlamı yok da artık kapatın konuyu.. Kimli haklı kim haksız hadi kalın sağlıcakla..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.