https://www.kerkukfeneri.com/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=3

Simdi eski/yeni diye birsey yok ... Bizim ordumuz cok iyi tamam ama eksigimiz askerlerimizin iyi eyitilmemesi ...
Teröristle savaş deneyimli askerlerimizin işi.
Dikkat ediyorsanız şehit olan askerlerimizin cogunun tezkeresine 1 ay 20 gün 10 gün gibi kısa süre kalmıştı.
Şimdi neden öyle denk geliyor derseniz denkle alakası yok. Adamlar daha deneyimlidir diye operasyona falan onlarla gidiyorlar ama onların deneyimi nekadar olacakki? 2 mermi sıkı 3 ateş etti 4 savunma yaptı bunlarla cocukluktan beri eğitilen pkk karşı koymak zor.
Bunu daima söylerim bu terörist olaylarından herkezin cıkarı var.
Düşünsenenize doğudaki görev yapan memurlar çift maaş alıyor. Onların bile çıkarları var onlar bile temizlensin silinsin istemezler.
Sınırları 2 yıl kapatsalar doğuda bi operasyon pkk diye bişi kalmaz. Ama kapatamazlar nasıl kaçak silah, Sigara, uyuşturucu, yiyecek, içecek, giyecek, nasıl sokacaklar? Pkk içimizde IRAK'ta diyil...
Bu benim kişisel ve şahsi görüşümdür. Ufak bir olayi anlatmak istiyorum.

Doğuda 3 pkk lideri toplantı yapıcaklar ve bunların istihbaratını bizim askerlerimiz alıyor 3 liderin toplandıgı dagın başındaki kulubenin etrafını askerlerimiz sarıyor. Bir astsubayımızda çatıya cıkıyor operasyon an meselesi. Ankaradan haber bekliyorlar haber şu.
PENCERE AÇ.
Kanglaoo +1

Bush ne demiş türkiyenin kara gücü bende olsa dünyayı alırım demiş .

Bushun ben
Fark ettinizmi bilmiyorum ama;

Saldırının olduğu gün, ABD'nin uydu'dan saldırının gerçekleşeceğini 1 saat önceden gördüğünü ve bilerek söylemediğini söylediler haberlerde. Ve o günden beri 4 gündür ABD'de yangınlar dinmiyor. Yangınlarda tesadüfmü yoksa allahın işimi bilemiyorum ama tamda Saldırı olduğu günden bugüne devam ediyor.
Bugun bizim okulda yandi, halada yaniyor... Hemde benim Bolum binam :D
Master
59.2997
Hayda nası çıktı Akillis o yangın yav :kork
Bende bilmiyorum, ders iptal diye mail gelmis binada yangin ciktigi icin :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.