Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle bir konu açarak sizleri rahatsız ettiğim için özürdilerim ama birkaç kişiden gelen haberler ve aldığım bazı saçma mailler sonucu ve birkaç fotoğraf sayesinde bu konuyu açma gereği duydum.

Bazı sunucularda "Anemon" adı altında ve kendi adını bile mert diye tanıtıp ve anemon__xxx bilmemne diye saçma sapan msn adresi alıp kendini tanıtan kişiler olduğu kanaatine vardım. Bu kişilerde benim adımı kullanarak serverlarda dolaşarak item toplayıp sunucunun yetkili kişileri ile konusup us'ye ortağım bana ownerlık verin size script vereyim reklam yapayım buraya adam çekeyim gibi olaylar olmuş duyduğum zaman çok üzüldüm elime birkaç foto geçti ama şuan işyerinde olduğum için bu fotoları veremiyorum onlarıda en kısa zamanda koyarım .

Dediğim gibi bu olaylar beni çok üzdü böyle tanınmak istemem benim uo yu uzun zaman önce bıraktığımı bütün çevrem bilir böyle kişilere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizleri uyardım bu sadece benim değil bu site'deki çoğu arkadaşımızın başına gelen birşeydir benim adımı ve msn adresimi bilen bilir benim açtığım sunucuların web adresi dışında [email protected] diye hiç bir mail adresim olmadı anemon ismi geçen hotmail yada yahoo adresi kullanmıyorum herkesin bilgisi olsun istediğim bu tür kişileri gördüğünüz anda sunucunun yetkili kişilerine page atarak bildirirseniz sevinirim eğer yetkili kişiler inanmaz ise bu yazdığım yazıyı onlara link olarak gönderebilirsiniz..

Herkeze Sevgililer Mert.... (Real Anemon :P)
Silindi
Expert
8.1
:) Serverlarda Coğaldıkta Serverları Acanların Arkası Saglam Olmadıgı İcin Sahte Potti Sahte Akillis'ler Dolaşıyor Piyasada :)
Aramıza hoşgeldin Anemon :P. Artık sende bizim clube girdin.
Evet yaw son zamanlarda bnm msn'dede çok anemon türedi :D:D
senin gerçek anemon oldunu ne bilelim kesin buda sahte anemonlardan :kikirik
Silindi
Novice
0
Localated : senin gerçek anemon oldunu ne bilelim kesin buda sahte anemonlardan :kikirik

ahaha :)
@Localated
Ulan yine yaptın yapıcağını xD
bilen biliooooo :D
Sahtesi aslını yüceltir ( yada öyle birşey ) diye bir söz vardır bilirmisiniz ?
Silindi
Members
1
Anemon olduğunu zannetmiyorum.
Lütfen arkadaşı banlayıp, topiği kitleyelim.
Rica ediyorum hıh

:yes
Haha xD Anemon umun üstüne gitmeyin lam|-)
Raskol :) Banlama yetkisine sahibim :):):p:p

anne kızlık soyadı tc kimlik no falan istermisiniz?
Silindi
Expert
8.1
Ben isterim.
Hadi hadi hadi :D

Şaka takılıyoruz tabii ki yanlış anlama yani.
Yoksa hepimiz seninde fake olduğunu biliyoruz.
Salak mıyız biz?

-Salak mıyız?
-Onlar değil de, seni bilmem!
-Pislik, yürüüü!
hahahaahha Raskol kaşınma istersen canım xD
Kolpacılığın sonu gelmiyor:

https://i220.photobucket.com/albums/dd278/glodeus/anemon.jpg

Npc'ler bile yuh.Anemon nesin sen ? Playboy felanmı ;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.