Anemon bizim idolümüz! xD
benim babamda 3 senedir anem0n nickini kullanıyor ama sana zararı olcanı sanmıyorum cunku sadece mynette okey fln oynar ultima'yıda şahsen seven birisi deildir msn i anemon la ilgili fakat

Roma asıllı oldugu için anem0n rüzgar manasında ve su altında yetişen bi bitki yane ultima scripting vs. anlamadığı için sana zarari olmaz :)
nayır babanı dava ediciiimmm
Anemon'cum zaten Anemon bir balık ve yosun adıdır bilimsel kişilikliler'de kullanıyor şahit oldum.Ama dolandırıcılıpa gelirsek sen haklısın.
Bu Konuda Anemonla Bir Konuşmamız oldu Forumda Bir xxx Adlı Pvp Serverinde Anemon Adlı Birisii Oynuyordu ADım Mert Falan Diyordu Forumda Anemona Dediğim Zaman Ben Değilim Dedi BuArada Ben Earl ( Gerçek Earl )
yaf kardeşim ben kullanmayın demedim ztn kullanın nick sizin olsun ama beni burda herkez Anemon=Mert diye tanıyor şimdi ben seni burda earl diye tanıyorum iyi birisin ama bi serverda yine bi earl gördüm adam edit istio ownerlık istio script vercem reklam yapcam vs vs diye sonra senin hakkında ne düşünürüm buraya giripte sana pm atmammı sen ne biçim adamsın burda meleksin serverda şeytansın diye senin bişeyden haberin yokken banane nick ten adamın biri mail atmış bana ulan adminlik verdik edit yapmışsın nerde scriptler senin gibi adamı s.....eyim vs vs diye bunlar hoşuma gitmio yoksa banane nick ten çokta umrumda yani nick.
|Holgora| : Bu Konuda Anemonla Bir Konuşmamız oldu Forumda Bir xxx Adlı Pvp Serverinde Anemon Adlı Birisii Oynuyordu ADım Mert Falan Diyordu Forumda Anemona Dediğim Zaman Ben Değilim Dedi BuArada Ben Earl ( Gerçek Earl )
Ersin şeylik yapma şimdi xD Asıl Earl benim.
Dipnot : Anemonum eğleniyoruz burda yapanlar Allahından bulsun xD Yanlış anlama yani.
Zaten Anemon'un niye owner isteği olsunki UO'yu bırakmış adam :)
Bu kadar s*laklar oluyo mu hala owner char verin size script verim ben Anemon diyince yiyen:)
Silindi
Expert
2.6
Geçende bi tane Michaell vardı xx shardın scripteriydim falan beni staff alırmısınız die ortalıkta geziyodu :D milletin işi gücü yok yahu.
benimde msnde 3 tane kendine potti diyen lavuk var ama ne hikmetse adamlar herşeyi bana soruo :D
Silindi
Novice
1.1
Kendini TheRaskol diye tanıtıp sonra serverlara yönetici olarak giren elemanlar varmış.
Sonrası malum :p
Sahte pokemonlar die okudum başlığı
xD hehe

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.