Bunu r10 yada whs forumlarında araştır derim.
Başlığını çok beğendim.
Naptınız abi ya bios pili falan (: ya soruyu okumadınız yada salladınız :D

Bilgisayarın açılırken F8 tuşuna bas ve güvenli kipte aç / denetim masası kullanıcı hesapları / ya sizin koyduğunuz bir hesap vardır yada administrator olarak orjinal hesap vardır neyse hesabı bul sen biliyorsundur ordan şifre kaldır de ( bu işlemde sana şifre sormuyacaktır. ) daha sonra tekrar şifreyi / yani babamızın koydugu şifreyi tabiki biz bilmediğimiz için / koymak içim windows'u yaptığın en son işleme geri al ki böylece baba çakmasın (:
senin peder de ne yapmış be birader =) bu kadar kafa çözemedik
firehellsky:
Naptınız abi ya bios pili falan (: ya soruyu okumadınız yada salladınız
Bilgisayarın açılırken F8 tuşuna bas ve güvenli kipte aç / denetim masası kullanıcı hesapları / ya sizin koyduğunuz bir hesap vardır yada administrator olarak orjinal hesap vardır neyse hesabı bul sen biliyorsundur ordan şifre kaldır de ( bu işlemde sana şifre sormuyacaktır. ) daha sonra tekrar şifreyi / yani babamızın koydugu şifreyi tabiki biz bilmediğimiz için / koymak içim windows'u yaptığın en son işleme geri al ki böylece baba çakmasın (:

Peki şifre kaldırmak değilde kendi standart kullanıcımı yönetici haline getirebilirmiyim dediğin işlemle ?
Evet yapabilirsin. Güvenlikte açarken administartor olarak aç.
senin yaptığın kullanıcı zaten bilgisayar yöneticisi olur , ama administrator le yptığın bi kaç işlemi yapamazsın bunlar neler ; administrator'un şifresini değiştiremezsin bunun gibi bi kaç kullanıcı işlemi yapamazsın
Lejyum : senin yaptığın kullanıcı zaten bilgisayar yöneticisi olur , ama administrator le yptığın bi kaç işlemi yapamazsın bunlar neler ; administrator'un şifresini değiştiremezsin bunun gibi bi kaç kullanıcı işlemi yapamazsın

Böyle birşey söz konusu bile değil her birşey için izin istiyor! İşletim sistemi XP deil Vista.
Ve güvenli moddan açtım olmadı...3 tane güvenli mod var komut istemi,ağ yönünden,ve normal olarak.Ve olmadı :S

Bu konu MoM tarafından düzenlendi(2010-01-24 17:45, 14 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.