cem yılmaz o kadar komil değil gerçekten 2 laf söylüyo kendi gülüyo millet de mal gibi ona gülüyo :D şahan ı tercih ederim yada ata demirer i

nese acaba sago gene şarkı yazacak mı onu bekliom ben :D
CrazyDream : Cmylmz başarısını herkese kanıtlamış biri emin olun izlemezseniz kendiniz kaçırırsınız adamın kaçıracağı hiçbirşey yok izlemiyorum falan diyip bu güzel yapımdan kendinizi uzak tutmayın:) Cem Yılmaz abi Şahan bu adamla kapışabilmesi için daha çok ekmek yemesi lazım hemde bayağı bi...
dediğim gibi...
ya ciddi anlamda ne bileyim cem yılmazı da ata demireri de şahanı da severim ama;

Cem Yılmaz sahnede bir kere kalıp esprileri daha çok kullanıyor önceden hazırlanmış olan. Ve arkadaşın dediği gibi kendi gülüyor ve bakışları göreni güldüren cinsten.. Ama defalarca izleyince ne bileyim bir esprisi kalmıyor işin..

Ata Demirer ciddi anlamda doğal yetenek süper taklit yapıyor ama onun da esprileri öyle yarılcak cinsten değil bana göre.. Ama şöyle birşey varki benim içinde çevreme baktığımda da Ata Demirer'in esprileri bir cem yılmazınkinden kat kat fazla yapılıyor.

Şahana gelince, programında bana göre fazla cıvıtıyordu. O kadar cıvıklığı sevmem ama geleceği parlak bir komedyen bence. Ama bana göre şuanda Ne Cem Yılmazla ne de Ata Demirerle rekabet edemez..
Expert
34.0001
Ata Demirer bencede bir numaradır.Cem Yılmaz çok ön planda gerçi artık Türk Telekom reklamlarındaki aptal espirilerinden dolayı nefret ettim ama Şahana göre daha iyi komedyen Cem Yılmaz.Şahan bana komedyen gibi gelmiyor çok komik sketch leri var fakat bi stand up vs yapamaz. ( Ayrıca komedyen Yavuz Seçkin de çok iyidir )
ata demirer in taklitleri fln çok güzel tek geçerim tabi herkesin görüşü farklıdır çok fazla izleyince de beni baymadı açıkçası olsun gene izler gene koparım
Silindi
Novice
2.1
Adamım benim Cem Yılmaz bir numara.
Yok üstüne Türkiye'de (:

Ahua Tv'deki programa bakın.

Kaynım Bana Kaydı!
Bu filme kesinlikle giderim.
Gulduğum iki nokta var Bence Recep İvedik Daha fazla izlenecek

Bu Doğum Gercekleşemez Cunku eşinizin içinde alien var nee ? alyen mi ne alyeni ? al alyen bu işte .

Kaynim bana kaydi vermek istemeyen izleyici nin sesine

Bu konu Axons tarafından düzenlendi(2008-08-18 20:45, 15 yıl önce)
Kaankha : Ali3n sen mi varsın karnında :D

zauaha:kikirik

ne zaman gösterime giriyor acaba ?
2008'de çok gülücez anlaşılan.^^'
1. filmden daha serüvenli ve komik olacağı kesin.
Fragmanı Bana Çok Saçma geLdi ama :)

Yinede Gideceğim.
ne derseniz diyin cem yılmazın filmleri müthiş oluyor. adam işini biliyor yani. gidipte recep ivedikteki gibi bir küfür edipte milleti güldürmüyor. yaptığı espriler gayet güzel oluyor. gülünmeyi hakediyoryani :D
cem yılmazın üstüne yok, şahan ata demirer falan :no
Xantier : ne derseniz diyin cem yılmazın filmleri müthiş oluyor. adam işini biliyor yani. gidipte recep ivedikteki gibi bir küfür edipte milleti güldürmüyor. yaptığı espriler gayet güzel oluyor. gülünmeyi hakediyoryani :D

bence haksızsın recep ivedik komik olmasaydı türkiyenin en çok izlenen filmi olmazdı küfürlüymüş film ozaman küfürlüyse niye gidiyor bu millet demekki hoşlarına gidiyıor :) recep işini biliyor işte cem gibi abuk sabuk filmler çekniyor hokkabaz bu nedir ya allahım!! nese bakalım sonuç ne olcak :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.