recep ivedik daha çok "cahil" kesime hitab ediyor. (siz üstünüze alınmayın) yani içinde hiç bi cinlik yok. bi zeka pırıltısı yok. al eline bi handycam. git bi tatilköyüne. yap kendine makyaj. al sevgilini şunu şunu şunu yap de. ben küfür ediyim de. bide arkını al yanına kameraman olarak. çeksin. alsana recep ivedik gibi film çekmenin taktiği...
ya üstüne kıl yerleştirip kroluk yapanlara gülen insanların zaten zevkine şaşırıyorum. Normal hayatta küfür etsek kavga çıkar , sinemada etseler gülmekten kırılırlar
abi filme demekki konu bulamıyorlar ama genede türk milletinin ne istediklerinide çok iyi biliyorlar;)
Syntax : cem yılmaz o kadar komil değil gerçekten 2 laf söylüyo kendi gülüyo millet de mal gibi ona gülüyo :D

Cem Yılmazın son dvdsinde bunla ilgili bir lafı var:

Cem Yılmaz : Diyorlarki o kendi esprisine kendi gülüyor.. Ee ben kime güleyim?
Cem Yılmaz bana göre komedyenler arasında en iyi ve en zekisi. Adam süper derece hazır cevap. Recep İvedik tamamen saçma sapan bir filmdi. İlk okul 1. sınıf espiriler ve küfürler'e gülenleri anlayamıyorum. Aslında o filmin bu kadar izlenmesini anlayamıyorum. Bana göre AROG kesinlikle çok güzel olacak.
Ya cem yılmazda gerçek espri var yani bu adamı izliyosun ve asla ilkokul esprisi diyemiyorsun. direkt damardan giriyor :D en çok sevdiğim bi tane bölümü var :

https://www.vidivodo.com/152660/cem-yilmaz-anadolu-rock
Anadolu Rock :D

Extra Cd de hastane bölümü de çok güzeldir :)
Bu film bayağı qüzel... qaLiba G.o.r.a. nın dewamı :selektor [f]tr[/f]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.