Dün arkadaşın ev partisi vardı bütün herkes oradaydı ve kızla orda tanıştım sohbet ettik arkadaş olduk çok tatlı ve iyi bir kız ve ben ondan hoşlandım galiba :( Msnde sohbet ediyoruz ama ondan hoşlandığımı söyleyemedim :( Sizce ne yapmalıyım??

Not: Konuyu açacak en uygun yerin burası olduğunu düşündüm.
"Daha seni tanımıyorum" ile, "seni arkadaşım olarak görüyorumun" arasındaki ince çizgiyi tutturduktan sonra söyle.

Olmuyorsa da, bırak dağınık kalsın.
ya söylerim ama onu kaybetmekten korkuyorum :(
Sadece kendi düşüncelerimi söylemekle yetineceğim :)

Öncelikle kendin ol, sakın kıza hava atmayı yada onun gözünde yükseklere çıkmayı düşünme. Gerektiği zaman onu diğer kızlardan ayrı tut, sık sık birini sevmek istediğini ama sevilecek kızı bir türlü bulamadığını ancak son zamanlarda birisinin seni çok etkilediğini söyle. Onunla ilgilendiğini hissettir.
saçmalama ya onu kaybetmekten korkup arkadas olarak kalma düşüncesi cok fazla sakıcanlı _ yazık olur valla sana . Yasadım test ettim _ sonunda zaten dayanamayıp acılıyosun kıza _ onca zaman cektigin sıkıntıyla kalırsın hic bi anlamı yok .
Goliat : ya söylerim ama onu kaybetmekten korkuyorum :(

Tanımadığın Kızı Kaybetmekten Korkuyorsun?

Yazık.
kızın karşısında kasma rahat ol gerisi gelir
Uff de senden hoşlanıyorum olay bitti. Ne diyebilir ki ? Hayır veya Evet diyecek. Bundan korkmanın hiç bir anlamı yok. Sonuçta tam olarak tanımıyorsun.
hımm tamam bir yolunu bulup açılıcam kendisine
Spawnsas :

Yazık.

Büyüklerine karşı saygılı olmanı öneririm.
Goliat arkadaşım sen yine yeni tanışmışsın ve teklif edip etmiyeceğini bilmiyosn.Ben ne yapayım 2 yıl önce dershanede tanıştığım bir kız arkadaş ve hala onu düşünüyorum hiç bir şey yapamıyorum neden çünkü okulum var onun okulu ise benim evimin 2 dk lık mesefesinde.Ama ben zamanında açılamadığım için şuanda elim kolum bağlı şuanda bence hiç beklemeden açıl derim yoksa benim halime düşersin amann :D
erelbanu :
Spawnsas :

Yazık.

Büyüklerine karşı saygılı olmanı öneririm.

Ahahuaıuha lan sanki saygısızlık ettimde burda bana geliniyor saygılı ol deniliyor.

u-s ta 2006-2007 de böyle insanlar yoktu.yeni üyeler siteye alışmakta zorlanıyor.
Yahu yeni üye de olsa eski üye de olsa, üye üyedir. Sınıf farkı yoktur hiçbirinin.
Expert
34.0001
bu durum çok fena, lisede başıma geldi, senin gibi kaybetmekten korktum, çok üzüldüm söylemedim diye, şimdiyse ne ben kızı düşünüyorum ne o beni düşünüyordur, bi dahada böyle bi tecrübe yaşamam. sana tavsiyem yok, olucakları sölüyim, hemen söylemezsen bir daha söylüyemezsin, tercih senin.
KeLL : bu durum çok fena, lisede başıma geldi, senin gibi kaybetmekten korktum, çok üzüldüm söylemedim diye, şimdiyse ne ben kızı düşünüyorum ne o beni düşünüyordur, bi dahada böyle bi tecrübe yaşamam. sana tavsiyem yok, olucakları sölüyim, hemen söylemezsen bir daha söylüyemezsin, tercih senin.

ya kızın sevgilisi olma ihtimali varmış ama ben yinede söylicem napalım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.