Bikere Dayak Yedim Ultima Online İcin Ogun Cafede Sabahladik Babamlarda Beni Aramislar =)

Annem olmassa Oldurcekti =)
Brotherr : Bikere Dayak Yedim Ultima Online İcin Ogun Cafede Sabahladik Babamlarda Beni Aramislar =)

Annem olmassa Oldurcekti =)

Hemen hemen aynı.Sadece ben sabahlamadım ve dayakta yedim sayılmaz ama güzel azar işittim. Haber vermemişim
Silindi
Journeyman
8.7
Ben yemedim daha dayak.Allah kısmet etmesin.
Ultima için hiç dayak yemedim.Uo harici ne dayaklar yedim biliyormusunuz.O Ana'mın tabanı 10cm'lik terliklerinin dili olsada anlatsa :kikirik
Valla ben babamdan bikere tokat yedim ama ne tokattı ama annem beni günde en az 3 kez kovalar terlik ve ya sopa ile ...
Babamdan Hiç Dayak Yemedim Ama ANnemden Çok yedim :D

Abi Dövüyodu bide kaçarken arkamdan Uçan tekme atıyodu ya..
hepte nedense anneler dovuyor cok :)
:asik bi kere aşkımdan yemiştim.
Cok Sukur Yemedim
Valla hayatim boyunca cok eskilerden pek iyi biri degildim o yuzden babama cok cektirirdim ama annem hep derdi "Cok iyi bir baban var bu kadar sabirli ben olsam seni evire cevire, kafanda sopa falan kirardim." Tabii ki hic yemedim bir tokat bile, nede annemden, ama kendilerine cok cektirdim ve iyi dayandilar ve 1 kere bile vurmadilar Allah'a sukurler olsun. Babam vursa tokati, yedigim gibi yerde kalirim valla, kocaman adam, essek gibide elleri var valla, korkardim hep babam beni azarlarken vuracak diye :)
yedim ama yiye yiye yememeyi öğrendim artık istesede Dövemezler .. sıkar biraz
ben yemedim hep annemden yerdim küçük oda var ewimizde yaramazlık yaptımmı annem oraya kilitlerdi:D
Master
59.2997
Allaha şükür şu ana kadar yemedim annemdende babamdanda :ter
Aziz ve zatımuhterem pedercaazımdan kücükken cok dayak yerdim bende abimde ama annem dövmedi hiç. Hep ayirirdi
:P Desenize Dayak Yemeye Aboe Olduk :P Ama Ben Babamdan Hiç Yemedim Bir Kaç kere Annem İşte Oda Olur :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.