[Luciana] : @Spawnsas

Babamı tanımadıgın için ve yaşının küçük oldugu için sana küfür etmiyorum aile için olan olaylardan haberin olmadıgı için bişeyden haberin yok o yüzden saçmasamalak konuşma

Madem böyle durumlar söz konusu.. neden kalkıp böyle alenen anlatıyor.. dile düşürüyorsun. Kimseye küfür etmeye elbette hakkın yok... Kimse senin ailevi durumlarını bilmeye mesul değil.
bana birkere tokat attı ondada 3. sınıfa gidiodum hergün eve altıma sıçıp geliodum adam delirdi hergün okuldan almakdan eve getirim g.tumu temizlemekden :D ogünde işte sinirliymiş çaktı tokadı öptüm yeri sonrada birdaha vurmadı beni laflarıyla dövdü :D
babam sakindir cok hızlı kızar ama dısarı vurmaz kımseyı ıncıltmez onu genlerı banda gelmıs bana hıc vurmadı...ins vurmaz
benim babam ne üzerime yürümüştür nede bağırmıştır nede vurmuştur :utangac2
Rexos : bana birkere tokat attı ondada 3. sınıfa gidiodum hergün eve altıma sıçıp geliodum adam delirdi hergün okuldan almakdan eve getirim g.tumu temizlemekden :D ogünde işte sinirliymiş çaktı tokadı öptüm yeri sonrada birdaha vurmadı beni laflarıyla dövdü :D
Bu da iyiymiş Raxos :)
Ben ilk tokatı gecenlerde yedim :) Onun dışında hiç el kaldırmadı...

Ben hic dayak yemedim..
Bazilari action filmi izleyince havaya giriyor sabaha anca ayiliyorum.. xD
Babamla annem beni hiç sevmezler bizim evde hep ayrımcılık vardır.
3 kardeşiz abimle kardeşimi çok seviyolar beni takmıyolar bile nedenini bende bilmiyorum valla boy desen var pos desen var tip zaten var.

örneğin: Annem sofrada herkese yemeğini koyar bana koymaz kalk git dercesine.
örneğin: Babam ben onun dükkanında çalışırken dükkanda elemanlar olsa bile işleri bana yaptırır bi lokmada yemek yedirmez (yemek vakti gelse bile)

Bunlar sadece iki tane aklıma gelenler. bir keresinde evden kaçmıştım okulda yatmıştım :) jandarmaya haber vermişler yakaladılar :) hiç birisinde bile pişmanlık yok ozamandan beri vurmuyo ama genede aynılar.
İstesem gene kaçarım birdaha yakalayamazlar ama kendime sağlıklı bi yuva kurana kadar dayanıcam ;(
[Narcotich] : Babamla annem beni hiç sevmezler bizim evde hep ayrımcılık vardır.
3 kardeşiz abimle kardeşimi çok seviyolar beni takmıyolar bile nedenini bende bilmiyorum valla boy desen var pos desen var tip zaten var.

örneğin: Babam ben onun dükkanında çalışırken dükkanda elemanlar olsa bile işleri bana yaptırır bi lokmada yemek yedirmez (yemek vakti gelse bile)

Bunlar sadece iki tane aklıma gelenler. bir keresinde evden kaçmıştım okulda yatmıştım :) jandarmaya haber vermişler yakaladılar :) hiç birisinde bile pişmanlık yok ozamandan beri vurmuyo ama genede aynılar.
İstesem gene kaçarım birdaha yakalayamazlar ama kendime sağlıklı bi yuva kurana kadar dayanıcam ;(

Yok yere bir Anne,Baba neden diğer oğullarını severken seni sevmesinki hem sevmediklerinide sanmıyorum eyer biraz bela bir çocuksan sana ceza vermeye çalışıyorlardır. :)
[Narcotich] : Babamla annem beni hiç sevmezler bizim evde hep ayrımcılık vardır.

Hic yuz verme onlar yaklasmaya calisir sana..
2 kere tokat attı o zamnlarda okula başlamamıştım
ilk sseferinde babaanneme eşşek sıpası dediğim için
ikincisindede kuzenimi dövdüğüm için tokat attı ondan beri bişi yok :)
BEnde Tam pvp nin ortasında KAlk dio yok dedim ii dedi bekledi 15 dk sonra ben uyurken bilgisayarı kırdı baba dedim hard disk gidio hartını lan dedi bi tokat :DOFf offf:D Bi baba gördüm beyler HAyko Cepkin Konserindeiz babasıyla birlikte gelio cocuk babası dioki bu hayko Fuck bEn sana Slipknotın Konserine Götürcem Oha dedim:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.