Fream : yedim ama yiye yiye yememeyi öğrendim artık istesede Dövemezler .. sıkar biraz

Onlar senin annenle baban... Oturup onlara el kaldirip dovecek misin?
bana geldi bi koydu istanbuldan bolu dagina bakmayin ha ordaki bolu daga gecidini ben yaptim bi koydu bana boludagindan yörüngeye girdim.hatta ablamlar terlik firlatirken matrix 1 deki kursunlarla dans hareketini yaptim ama 2 cisiisabet etti.( seni hiç baban dövdümüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü?)
Akillis :
Fream : yedim ama yiye yiye yememeyi öğrendim artık istesede Dövemezler .. sıkar biraz

Onlar senin annenle baban... Oturup onlara el kaldirip dovecek misin?

El kaldırma deil kendimi koroyurm
7-9 yaş arası yemediğim dayak türü kalmamıştı. Ağacı yaşken eğmeye çalıştı herhalde. Şimdi sadece azarlama,küçük düşürme falan var. Zaten babamdan soğumuş bi' haldeyim, öldürse ne yazar...
Ama onLarın Bizim İyiliğimizi isteyipte Bunları yaptıgını unutmamak lazım.
Hiçbir baba veya anne çocugunun kötülüğünü istemez.
:D yok benim babamla aram ii arada bir hakettikçe tokat atar :D hiç beni dövdüğünü görmedim sadece tokat var :D şimdi dönem ödevlerimi yapan o , elektronik hakkında bilgi veren o , sarhoşken bunayıp en çok parayı veren o :D daa ne.. Sarhoşken daa ii oluuyor yaw :D
Ben babamdan yemedim annemdende 1 tokat yedim..Ama ne tokat'tı
eheuhe bizde neler olmadı yafs,
Ama ben çareyi buldum bunların kavga etmek isteyiş halleri vardır, önce neden ararlar ya, o anı gözlerinden okur, o zaman ders başına kaçarım, dersimi çalışıyom ellemeyin derim veya evden çıkarım giderim dolaşırım,İyi bir kurtulma yoludur tavsiye ederim...
Annemden pis yediydimde babamdan 1 kere yedm ondada olay şöyle oldu.
:D Sokakta tekerleme öğrenmişim küçüüm gçtim babamın karşısına babam dedi ne yaptın lem bu saate kdr.
Ben istifi bozmadan--- Enene Menene koim Nenene :D sonrasında duvara yapışmıştım
Muhahaha öLdüm Koptum :D
annem bana vurur kolunu tutunca bide bagarır kolum morarıyo die :kikirik
Death_Rider : Annemden pis yediydimde babamdan 1 kere yedm ondada olay şöyle oldu.
:D Sokakta tekerleme öğrenmişim küçüüm gçtim babamın karşısına babam dedi ne yaptın lem bu saate kdr.
Ben istifi bozmadan--- Enene Menene koim Nenene :D sonrasında duvara yapışmıştım

Zuhahaha :D Tekerlemenin Gerisini Hatırlıyosun ?
ııh :D
:P o andan soonra unutu verdin diimii :P
Yemedim allaha şükür :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.