Benim ismim Jenna 7 yasindayim ben bir ölüyüm. beni öldürdüler eger bu maili 10 dk icnde 15 kisiye göndermessen bugün aksam yataginin basinda olacagim bir bicakla seni öldürmek icin Allah rızası için.. eger yollarsan yaklasik 24. 00 i seni seven kisi acilicak sana bna yollama TERS TEPKİLER VERME ALLAH 'IN ADI GEÇTİĞİ İÇİN ATIYORUM

Bu nasıl bi zihniyettir ya?
Bu tür mesajları toplasam roman olur vallaha.
Ya yapan varsa yapmasın abi ALLAH RIZASI için yapmasın göndermesin şunu sağa sola ya şaka gibi..
Gülüyorum vallaha sadece =)
Burdadamı forward mesajı diyip basıyodum küfürü deli oluyorum ya :no
Yemin Ederim Şimdi Ben Açıcaktım Oyle Topic :D Zuahhahaha Banada Geldi Aynısı ama bende 10 du :huh

Bende Dedim Gel 1 vs 1 Kapışak :D
Silindi
Members
1
bu Tur Mesajlara -9999999 Bunu Paylastıgın Ve Bu Konuyu Actıgın Icın +9999999 Artık Allahın Adı Boyle Salakca Seylere Karısıyor Yazık....
7 yaşında biri yazmış olmalı sanırım.:lol
Ruhlar Bilem TEknolojik Ruh be Msn kUllanıyo Çağa ayak uyduruyo siz ne anlarsınız :D

Birşey daha Dikkatimi Çekti Galiba Tercüman Kullanıyor Ruhumuz Jenna Ve Türkçe yazıyor Hmm Bu ihtimal 2 kişi olduğunu getiriyor aklıma Peki İngiliz (Varsayım) Jenna Nİye böyle birşey yapıyor Dedektiflik araştırmamız son hızında devam edicek bizi izleyin haberiniz olsun iyi geceler Türkiye...xP
Master
59.2997
Bir deli kuyuya taş atmış..........

Anlayan anladı.
Slothere : Bir deli kuyuya taş atmış..........

Anlayan anladı.

ben anladım:kikirik
Bu mesajı 10 kişiye gonderirsen bu gece saat 24.00 da yatagının basında Angelina Jolie seni bekliyo olucak :D:D
Mistick : Bu mesajı 10 kişiye gonderirsen bu gece saat 24.00 da yatagının basında Angelina Jolie seni bekliyo olucak :D:D
HErkese gönderirim valla =)
xD Her hafta bir yenisi çıkıyor ve inanırmısnız bunlara inanıp msn'den yolluyorlar bide inanıyon mu dediğimde yok inanmıom derler xD
Mistick : Bu mesajı 10 kişiye gonderirsen bu gece saat 24.00 da yatagının basında Angelina Jolie seni bekliyo olucak :D:D
Ha böyle bi mesaj gelsin canımı yesin ya...
Silindi
Journeyman
4
Millet kafayı yemiş ya :D
Bu jenna türkçeyi ruhlar aleminde mi öğrenmiş yada orda bir tercüman mı bulmuş?
Yazıları Okumadan Yorum yapma Dedektifi benim bu konun Hrrr:kufurbaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.