Efenim? Bişimi dedin Raskol um :D
Arkadaşlar Jenna artık büyüdü DAŞ gibi bir hatun oldu.Hergece yatağımın altında onu arıyorum.|-)
Silindi
Members
1
İllallah geldi bunlardan , bıktım ben ya.
@Luciana
He ya aynen öyledir.

Ulan bunları yayan sen değil misin? Dün gece demiyor muydun bunu ? :p

Tabi ki şakaydı Talu'cum

Böyle mesajları üreten insanları tanıyorum ("arkadaş" derim ben kendilerine ) ve de ne yazık ki "niteliksiz" veya "boş gezenin boş kalfası" gibi sıfatları ne kadar hoş görmesem de yakıştırmadan geçemeyeceğim insanlardır. (Gerçi bunları onların da yüzüne syöledim merak etmeyin gıybet değil yani ;-))Amaçlarını sorduğum da ise "eğlence" demeleri ise benim bu dünyayla olan bağlarımı koparıyor resmen xD.Eğer bu mantıkla gidersek laf atmak,ana avrat sövmek,tokat vurup kaçmak vs. vs. gibi "eşek" şakaları ya da gerçekten de bu niteliği hakeden insanların yaptığı davranışlar da eğlence amaçlı.Yani çıkan sonuç:
Ahmet, Mehmet'e vurur. Neymiş " şakaaaa" xD

Dipnot:Biraz uzun mu oldu ne :huh
Bakın bende şöyle birşey tasarladım :

Benim adım Muhammet 210 kiloluk 114 yaşında bir gencim , eğer bu mesajı 15 kişiye göndermessen uyurken kulak memeni emicem Allah rızası için bunu 15 kişi ye yolla yada Allah rızasını geçtim kendini seviyosan yolla yoksa dediğimi yaparım.>>>>>>DUA<<<<<<
Silindi
Members
1
UHuhauzhuah :D kulak memesi ha :D
Aha Bide benden gelsin
Ben Sibel Kekilli 12 parmak Bagirsaginin iltihap kapması sonucu Ölmüş bulunmaktayım
Bu mesajı 12 kişiye 12 dakikada göndermessen
Bülent Ersoy ile Sabah kahvaltısı
Ajdar ile Öğlen yemegi
Fayih Ürek ilede akşam yemeği yiyeceksin
Bana inanman lazım bu mesajı atmayanların başına cok kötü şeyler geldi İnanmıyorsanda Allah C.C rizasi için (Töwbe Yarrabbi) At
Atarsan sende göreceksinki hayatın 12 gün içerisinde değişicek
Atmassan başına geleceklerden kimse sorumlu değildir. :alkis :lol :yes
Silindi
Members
0
Müthiş bir olay! Bu mesajı 3 dakika içinde tanıdığınız herkese yollayın. Kısa süre sonra HİÇ Bİ ŞEY OLMADIĞINI göreceksiniz. Ben 3 kez denedim inanılmaz ama gerçekten!! Her seferinde HİÇ Bİ ŞEY OLMADI. Mümkün mertebe daha çok insana ulaştırın ki bu şaşılası olaya herkes tanık olsun!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.