Jenny Kajmer! Geh Pisi Pisi :D
Jenny Aslinda Ortada Kaldi Hakan Sükür Triplerine Girmeyelim Bu Kıza Yardim Yapalim 3131 e yollayalim cennete giren ilk 5 kişiden biri olalim haydi ...

Bide Bu Ruhya Resleyelim Bunu Yazik daha 7 yaşinda

Jenny Beni Cennete GOnder Kanpanyasi FaLcon Tarafindan Başlatilmiştir Hayırlı Olsun Kurdeleyi Writing Kessin Hadi :D

Bu konu FaLcon14 tarafından düzenlendi(2007-12-07 00:35, 16 yıl önce)
ufukkotan : merhaba sizlere bu yazıyı yazmak istemezdim biliyorum bana inanmıyacaksınız.Hepimizin sevdiği Kanglaoo arkadaşımız dün gece evinde yatağında uyur vaziyette ölü bulunmuştur kendisine allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Seni unutmayacağız KAnglaoo

bune ya şaka mı bu :ters
:uhoh:uhohŞakadir Allhım Tırsmaya Başladim Ya Gercekse ??
adam konuyu bugun acmıs dun gece nası olmus olmusse mesajı kım yazmıs
O.o :D::D :lol
Pf :D Jennaymış Bende Jenna Jamesonla ilgili bi başlık fln açıldı die sevindim ya Abi baş ucuma zksen gelemz Duvar muvar var :D gelirse bıçağa gerek kalmaz kalpten giderm Nie ben :D
badboy07 : adam konuyu bugun acmıs dun gece nası olmus olmusse mesajı kım yazmıs
O.o :D::D :lol

Araştırmamı derinletiyorum ipucundan dolayı teşekkür ediyorum =) ve yatıyorum belki rüyama girer Jenna:P
ben ülmüşüm :O_o
Benim adım ersin 15 yaşındayım ben öldüm işte bla bla bu mesajı 10000000 Kişiye yollamazsan gece yatağınının içinde olacağım Ne İçin Olacağım Onuda Sen Düşün xD

Ehueue ne saçma ya bende yaziim bi tagne.

Bugun xx in ölüm yıldönümü,kendini 10 katlı binanın en üstünde aşşağıya atmazsan aksam ben gelcem.Allah rızası için yap.Ben Allah rızası için 10. kişiye gönderip atlıycam.

Gibi bişey oluyo bu saçmasalak şeyler :kikirik
Bunları yazan adamlar insanmı ki acaba:ters
Kanglaoo : ben ülmüşüm :O_o

aha ülmüş.. :D
[Ragnar] : Bunları yazan adamlar insanmı ki acaba:ters

adam olduklarından da şüphem var :S
Silindi
Master
8.5
vebruer :
Kanglaoo : ben ülmüşüm :O_o

aha ülmüş.. :D
Ülmüşmü hakketen yav :(

Buda benden yeni :D

EGER BİRİNİ GERÇEKTEN SEVİYORSAN ÖZELSE VE ŞUAN BİLE AKLINDAN >ÇIKARAMIYORSAN BU İLETİYİ 10 KİŞİYE 9 DK İÇİNDE GÖNDERİRSEN SEVDİGİN KİŞİ >SANA YARIN BİR SÜRPRİZ YAPICAK EGER BU ZİNCİRİ KIRARSAN 1 SAAT SONRADAN >İTİBAREN KÖTÜ BİR HAYATA SAHİP OLACAKSIN İNANMIYORSAN BİLE ALLAH RIZASI >İÇİN YAP

Bu konu Michaell tarafından düzenlendi(2007-12-07 18:39, 16 yıl önce)
Silindi
Master
8.5
Topic b*ka sardı :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.