Merhabalar,

Üyesi olduğum yine ultima online ile bilgiler aktarma amaçlı açılmış bir platformda yaşananları aktarıp fikirlerinizi almak istiyorum. Platform adını özelden gönderirim isteyene ki çokta platform yok ortada zaten :)

Açılan bir kural topiğinde her cümlesi emir içeren yazılarla karşılaştım çok komiğime ve garibime gitti.

Kuralların vermiş olduğu yorum hakkı ile " Emredersiniz. " yadım. Çok geçmeden P.M ile yöneticilerden henüz egolarından vazgeçememiş daha çocuk bir arkadaş mesaj attı. Ne demek istediğimi merak ediyordu.

Bende aynen size yazdıklarımı onada aktardım " Bu cümleler Türkçe'de emir içerikli cümleler bende aynen ona göre cevap verdim. Kısaca ne verirseniz onu alırsınız." Şeklinde.

10 saniye geçmeden, üyeliğim blocklandı yorum silindi ip block yedim :)

İşte ultima-strike yi bu yüzden tebrik ediyorum. Yıllardır buradayız yıllardır katıyoruz o bize birşeyler katıyor insanların düşünce haklarına "insan" gibi müdahale ediliyor.

Saygılarımla
Teşekkürler.
Nedra : Merhabalar,

Üyesi olduğum yine ultima online ile bilgiler aktarma amaçlı açılmış bir platformda yaşananları aktarıp fikirlerinizi almak istiyorum. Platform adını özelden gönderirim isteyene ki çokta platform yok ortada zaten :)

Açılan bir kural topiğinde her cümlesi emir içeren yazılarla karşılaştım çok komiğime ve garibime gitti.

Kuralların vermiş olduğu yorum hakkı ile " Emredersiniz. " yadım. Çok geçmeden P.M ile yöneticilerden henüz egolarından vazgeçememiş daha çocuk bir arkadaş mesaj attı. Ne demek istediğimi merak ediyordu.

Bende aynen size yazdıklarımı onada aktardım " Bu cümleler Türkçe'de emir içerikli cümleler bende aynen ona göre cevap verdim. Kısaca ne verirseniz onu alırsınız." Şeklinde.

10 saniye geçmeden, üyeliğim blocklandı yorum silindi ip block yedim :)

İşte ultima-strike yi bu yüzden tebrik ediyorum. Yıllardır buradayız yıllardır katıyoruz o bize birşeyler katıyor insanların düşünce haklarına "insan" gibi müdahale ediliyor.

Saygılarımla
Teşekkürler.

Ultima - Strike gibi bir site daha gelmez :)
Expert
34.0001
Tahmin ettiğim platformsa, üst kademdeki yetkililerinden birine açacağımız sunucuda yetki vermedik diye bizi, bizim hakkımızda yorum yaptıkları için arkadaşlarımız banlamışlardı. Çok fazla kaale almamak gerek :) Bazı insanlar yetki alınca kendini kaybediyor.
KeLL : Tahmin ettiğim platformsa, üst kademdeki yetkililerinden birine açacağımız sunucuda yetki vermedik diye bizi, bizim hakkımızda yorum yaptıkları için arkadaşlarımız banlamışlardı. Çok fazla kaale almamak gerek :) Bazı insanlar yetki alınca kendini kaybediyor.

Ek olarak bazı açıklarını yüzlerine vurduğumuzda aynı tepkiyle yine karşılaşmıştık daha sonrasında özürler dilendi ve sunucuda yanlış hatırlamıyorsam yetkili olmak istediler :)
Cesareti olmayan insanlar özgür olamazlar. Özgürlük korkusuzluk ile mümküniyet kazanır.

Korkaklar ancak elindeki maddi yaptırımı kullanırlar asla kendilerine güvenemezler. Güvensizlik cesaretsizliği doğrurur. En başa gelerek okursak, Cesareti olmayan insanlar...... diye sonsuz bir döngüdür bu.

:)
Expert
34.0001
Tymaron :
KeLL : Tahmin ettiğim platformsa, üst kademdeki yetkililerinden birine açacağımız sunucuda yetki vermedik diye bizi, bizim hakkımızda yorum yaptıkları için arkadaşlarımız banlamışlardı. Çok fazla kaale almamak gerek :) Bazı insanlar yetki alınca kendini kaybediyor.

Ek olarak bazı açıklarını yüzlerine vurduğumuzda aynı tepkiyle yine karşılaşmıştık daha sonrasında özürler dilendi ve sunucuda yanlış hatırlamıyorsam yetkili olmak istediler :)

Alakası yok, o olaydan sonrasında esenyel zamanından bahsediyorum ben.
nihoho okudum kuralları çok etkilendim. bende yazmalıyım.:D
Anemon : nihoho okudum kuralları çok etkilendim. bende yazmalıyım.:D

haha :) ozaman şimdiden emredersiniz :):)
@KeLL o olayı malum ben bilmiyorum ama doğrudur.
bence yorumunu kendin silmelisin. Ben öyle pm ile sormam ne demek istedin diye direk banlarım :yes:p
:yes

emretmiyeceğiniz için problem yok böylece o yorumum espri olmuş olacak otomatik :)
Anemon : nihoho okudum kuralları çok etkilendim. bende yazmalıyım.:D

:yes aynen aynen
Adept
4.3
Şu toplu bi şekilde ultima-strike'ı terk edip rakip olabileckleri düşüncesiyle platform açanlarınmı acaba?
Master
59.2997
Hep derim, yetki herkesin kaldırabileceği bir meziyet değildir. Kaldıramayan insanların eline güç verirsen bu gücü kullanır, önünde sonunda kendisine zarar verir.

Tabiki olayın bir de ego tarafı var ama oraya gitmeye lüzum yok şimdilik. Varlık nedeni ego üzerine kurulmuş olan bir yapının yöneticilerini egoistlikle suçlamak kadar abes bir davranışta bulunulamaz.

Yine hep söylediğim bir cümle; oyunun oyun olduğunu unutup çeşitli davranışlarda bulunmamak gerekir. Yaş ortalaması 30+ olan ve sözlük anlamına göre "profesyonel" paylaşımlar yapılan birkaç platformdaki kurallara dahi baktığımızda onlarda bile bunun kadar sıkı yönetimden söz edilemezken miadı dolmuş bir oyunun, eğlence maksatlı amiyane tabirle "takılınan" bir platformunda bu tip bir yönetim getirmek... Neyse, bu kadarı kâfi.

@Arda (KeLL)

Haha, bizim kadromuzdaki bir insanın yaptığı onca yardım ve destekten sonra komik bir reklam ücreti isteyebilecek, hatta bunun belirli kısmını vermeyi kabul etmemize rağmen o fiyatı direttiren, fakat kendi yandaşlarına bu reklamları ücretsiz koyabilecek potansiyeli olan bir siteden bahsediyoruz. Tabi eskilere girmeye gerek yok, girilirse içinden çıkamayacağımız bir kuyuya düşeriz. Gerekte yok, geçmişi geçmişte bırakalım. Birbirimizi oyun için üzmeye gerek yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.